Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brooklyn Nets, Miami Heat veya Phoenix Suns gibi imrenilen Kevin Durant destinasyonlarıyla sert oynamalı

Brooklyn Nets, Miami Heat veya Phoenix Suns gibi imrenilen Kevin Durant destinasyonlarıyla sert oynamalı

Bu, şirketin Genel Müdürü Sean Marks için yeni bir fikir. Brooklyn AğlarıKevin Durant’in yıldızın çok özel bazı takımlara takas edilmesi talebini incelerken: Oyuncu gücünün canı cehenneme.

Bundan daha iyi söyle, elbette. Durant’in işletme müdürü Rich Kleiman ile bağlantı kurmak için sihir ve profesyonellik kullanın, böylece hepsi dostça bir anlaşma bulmak için birlikte çalışabilirler. Kumbaya’yı birlikte söyleyin. Gerekirse dünyayı yavru köpekler ve gökkuşakları olarak hayal edin. Marks ve Nets’in Brooklyn için doğru getiriyi bulmaya çalışırken Durant ile birlikte çalışmayı planladığı, olduğu gibi sızdırıldı.

Söylemen gerekeni söyle. Ancak asıl görev, Durant’in şu ya da bu takım için bir sonraki oynamaya hevesli olduğu uzak bir ilginin bile cazibesini savuşturmaktır. sıcaklık ya da güneşler Ya da onun asi dikkatini çeken herhangi bir rakip takım grubu. Durant ben … idim Nets güç yapısının bir parçası ve Kyrie Irving, James Harden ve Ben Simmons için dalgalı sularda yelken açmaya çalışan ortak ve hayal kırıklığı yaratan bir yıl.

Şimdi o bir varlık, dört yıl – dört yıl ile tüm zamanların harika bir oyuncusu! Sözleşmeli bırakın. Aslında, o yıllarda ticaret piyasasındaki belki de en değerli oyuncu, Marks’ı dolaştığı, doğrudan Nets’in sahibi Joe Tsai’ye, bir çıkış talep ettiği söylenen biri. Muhtemelen bütün hafta Nets ön büro ile iletişime geçmeden.

Sert top oynamak ister misin?

Sorun değil Kevin. İşte sizin için zor olanlardan bazıları:

“İstek listesindeki” takım üyelerinden biri olan Heat, Ben Simmons Brooklyn’in listesinde olduğu sürece Bam Adebayo’yu Nets için takas edemez çünkü hiçbir takım belirlenmiş çaylak uzantısına sahip oyuncuları taşıyamaz. Ayrıca “BAM” herhangi bir anlaşmaya eşit olmamalıdır. Bu zor ve şu anda Simmons’ı hareket ettirmek daha da zor olacak, örneğin, Lakers Westbrook’tan transfer. Ayrıca, Bam/Tyler Herro/Duncan Robinson/Picks yeterli olsa bile yeterli değil.

READ  Canelo Alvarez ve Dmitri Bevol arasındaki mücadelenin sonuçları, öne çıkanlar: Rus şampiyonu Meksikalı yıldızı üzdü

Suns’ın potansiyel teklifleri – başka bir “istek listesi” takımı – aynı zamanda, uzun yıllar sözleşme altında kaldıktan sonra Durant’in pozisyonundaki oyuncuya eşit derecede çekici olmayan bir geri dönüş sağlıyor. Birincisi, DeAndre Ayton’ın markalaşması ve ticareti ağları sağlamlaştıracaktı. İkincisi, Ayton, Cam Johnson, Mikal Bridges ve çok az değere sahip olabilecek draft türevleri bile Durant-Booker-Age-CP3 ekibine muhtemelen bundan yıllar sonra bile piyango tahminleri yapamaz hale geliyor.

Cidden. Temelde geçen yılki Phoenix Suns’ı, Devin Booker ve Chris Paul’ün yerini Simmons aldığı halde neden istiyorsunuz?

hayır teşekkürler. Sen.

Burada aynı anda birçok şey oluyor ve hepsi, Ağlar için, All-Power Stars hareketine dönüşen bir oyuncu güçlendirme hareketini savuşturma ihtiyacına işaret ediyor.

Birincisi, sakatlık geçmişi olan ve Eylül’de 34 yaşına girecek olan Durant’ın sözleşmesinin bitmesine dört yıl kaldı. KD’nin MCL’sini havaya uçurması, ciddi şekilde yaralanması veya üretim açısından kayması ihtimali yok, bir sabah Brooklyn’de uyanıp bu paranın bir kısmını geri vermeyi kabul edebilirdi. Bu bir sözleşmedir. Bu bir pazarlık. Talihsizlik veya ani yaşlılık durumunda ondan bir garanti aldı. Ağlar sahip olduklarına bağlı kalmalı – Durant dört yıl daha ya da Kevin Durant’ın diğer dört yıldaki değerine uygun uygun bir getiri.

İkincisi, Marx yönetimindeki Nets, Irving, Durant ve Harden’ı bir araya getirirken ve sonra Harden’ın taleplerine yenik düştüklerinde Ben Simmons’ı bir araya getirirken bir genç yetenek sürüsünün yerini aldı. Bu liste şunları içerir: Garrett Culver, Carice Laffert, Spencer Dinwiddy, DiAngelo Russell ve Demarie Carroll. Bu genç takım bir zamanlar playofflardaydı ve gerçek rekabetten bir yıldız uzakta olacak kadar ilginç görünüyordu. Ayrıca güçlü bir çatı kültürüyle övündüler.

İşte Sean Marks, her şeyini Durant ve Irving’e yatırmış, şimdi yıldızıyla yüzleşiyor – bugünlerde pek çok kişinin yaptığı gibi – bir mola talep ediyor. Ve özel tanımlar.

READ  2022 paket servisi: Scotty Scheffler iyi niyetli olduğunu kanıtlamak istiyor, Justin Thomas Moving Day girişinde gizleniyor

Bu da bizi üçüncü gerçeğe getiriyor: GM’nin takımlarının çıkarlarına göre hareket etmesi bekleniyor ama onlar da elbette kendi başlarına hareket ediyor. Marks, derinlerde bir yerde, Kerry ve Durant’in enkazından sağ çıkıp çıkmadığını göremeyebileceği genç oyunculara ve draft takasına göz dikemez.

KD, Nets’in geleceğini veya Marx’ın kariyerini zerre kadar umursamadan sert oynadı. iyi. Burada herkes yetişkin. Ama Marx neden kendi çıkarları ve ekibinin çıkarları dışında bir şey yapsın ki?

Marks, yıllardır, seçenekler açısından sınırlı, gelecek vaat eden ve genç, sözde rakip, Durant’in ruh halini değiştiren, potansiyel çöp yangınına dönüşen bir takıma ev sahipliği yaptı.

Marks’ın Durant’in istek listesi için bu son isteğine kadar sunması gereken bir kelime var: Hayır.

Durant’in bu yolda ilerleyebileceği beklentisiyle, bu hafta NBA kaynaklarıyla yıldızın ayrılma isteğine uymayı reddetme fikri hakkında görüşmeler yapıldı. Çeşitli tepkilerle karşılandılar. inançsızlık. Yıldızların basitçe kapatılabileceğine dair bir hatırlatma ve Simmons’ta Nets’in ilk satırda bir örneği var. Oynayan ama denemeyen bir yıldızın yıkıcı etkisi.

Tüm geçerli noktalar.

Ancak Durant’in istekleri ağ için önemli değil. Kendi sert topu ile bir toplantı. Oturmak ister misin? iyi. Önümüzdeki dört yıl otur. Başka bir yerde oynamak ister misin? göreceğiz. Tamamen öznel ihtiyaçlarınıza uyan (tekrar) ana adaylardan biri değil, bize istediğimiz anlaşmayı bulun. Başka bir yerde yüzük ister misin? Evet, bu hikayeyi daha önce sizden görmüştük. Sadece kendi yüzüğümüzün peşinde olduğumuzu ve bunu mümkün kılmak için gerekli parçalar olmadan sizi hareket ettirmeyeceğimizi anlayın.

Ile konuşmak boz Ja Morant ve bir dizi seçkin seçimle davet edilmeyen genç ortak yıldızlarından bazılarıyla ortak olup olmayacakları konusunda. Örneğin, olup olmadığını öğrenin atlanta şahinleri Trae Young, Durant için takas edecek ve ilk turda seçim yapacak. Tüm bu seçenekler hakkında Houston ile iletişime geçin. Belirtin – ve evet, elbette, bu onu tahrik edebilir – şu ironi bir yana, en çekici iki paketin aslında şuradan gelebileceği ortaya çıkıyor. Oklahoma City Thunder ve altın Devlet savaşçıları. olup olmadığı bilgisi Boston Celtics KD’yi Jason Tatum veya Jaylen Brown (ve Brown’ın durumunda, sonra bazıları) ile değiştirmek istiyorsunuz.

READ  Chris Bassett, Mets'in en iyi başlangıcını 8 vuruşla durduruyor

Her çılgın fikri keşfedin. Çünkü bir KD’yi Nets’in ihtiyacından daha azıyla takas etmek daha çılgın, daha yıkıcı ve tıpkı Harden’ın kendi isteğine yenik düştüklerinde yaptıkları gibi, daha kötü bitmesi muhtemel.

Durant zaten genel müdürüyle yattı. Marx’ın bunun kişisel olmadığını hatırlamasının zamanı geldi. Kesin iştir.

Brooklyn Nets, Kevin Durant’ın bir sonraki hayal takımı değil, Brooklyn Nets işinde.