Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brown'lar, yıldız RB Nick Chubb'u 2024 sezonu için Cleveland'da tutmak için sözleşme üzerinde yeniden çalışıyor

Brown'lar, yıldız RB Nick Chubb'u 2024 sezonu için Cleveland'da tutmak için sözleşme üzerinde yeniden çalışıyor

Chubb, altı sezon boyunca 6.511 yarda ve 48 gol atarak sonuncusu dışında her yıl 12 veya daha fazla maçta forma giydi. Chubb olmadan, Cleveland 2023'te ikinci yıl defans oyuncusu Jerome Ford'a güvenerek, tecrübeli Kareem Hunt'a güvenerek, hızlı defans oyuncusu Pierre Strong'u serpiştirerek ve NFL'deki koşu sahalarında ilk 10'dan düşerek uygun bir arka saha oluşturmak zorunda kaldı. 2019 sezonundan bu yana ilk kez.

Brown'lar, yırtık ön çapraz bağın düzgün bir şekilde onarılması için iki ayrı prosedür gerektiren sakatlığın ardından geri dönmeye çalışan Chubb'un ilerleyişi hakkında sınırlı ve belirsiz güncellemeler sağladı. Bazıları, sakatlığın ve Chubb'un yüksek rakamının – 2024'te 15.825 milyon dolar – Cleveland'ı sonuçta kötü bir yatırım haline gelebilecek paradan tasarruf etmek için yerli kahramanı serbest bırakmaya sevk edip edemeyeceğini merak etti. Bunun yerine Brown'lar, Chubb'a performansıyla maaşının bir kısmını telafi etme fırsatı vererek kendilerini mali açıdan koruyorlar.

Öncelikle Chubb'un iyileşmesini tamamlaması ve sahaya dönmesi gerekiyor. Geçen sezon neredeyse eli boş yakalandıktan sonra Brown'lar buna göre hazırlandılar ve bu sezon dışında koşu stoklarını doldururken Chubb, Ford, Strong ve John Kelly'nin de bulunduğu odaya Nyheim Hines ve Donta Foreman'ı da ekleyerek takımlarını bu seviyeye getirdiler. Bu ayki drafttan önce toplam altı geri dönüş olacak.

Chubb, 2024'te eski formuna dönerse yıl sonu ödül değerlendirmesine layık mükemmel bir geri dönüş hikayesini tamamlayabilir. Çarşamba günkü haberlere bakılırsa Brown bu noktada bunu yapacağına tam olarak ikna olmuş değil.

READ  2022 NBA Draft Loto Sonuçları: Magic Land'den İlk Seçim