Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bruce Springsteen ve E Street Band Eylül gösterilerini erteledi – Rolling Stone

Bruce Springsteen ve E Street Band Eylül gösterilerini erteledi – Rolling Stone

Bruce Springsteen ve The E Street Band, Perşembe günü Syracuse, New York’taki JMA Wireless Dome’da başlayacak olan Eylül ayı için planlanan tüm gösterileri erteledi.

A posta Eski adıyla Twitter olarak bilinen X, çarşamba günü yaptığı açıklamada, şarkıcının peptik ülser hastalığı semptomları nedeniyle tedavi gördüğünü ve ertelemenin “tıbbi danışmanlarının kararı” sonrasında gerçekleştiğini söyledi.

Hayranlara yaptığı açıklamada Boss, kendisinin ve grubun “bu gösterileri ertelemek zorunda kaldığı için üzgün olduğunu” yazdı. Şöyle devam etti: “Öncelikle birkaç haftadır özlediğimiz harika Philadelphia hayranlarından özür diliyorum. Bu teklifleri ve ardından bazılarını seçmek için geri döneceğiz. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.”

Mesajını umut verici bir şekilde sonlandırdı: “ABD’deki gösterilerimizden keyif aldık ve daha birçok harika zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz. Yakında geri döneceğiz.”

Springsteen ve The E Street Band’in bu ay Baltimore, Pittsburgh, Vancouver ve Toronto da dahil olmak üzere Kuzey Amerika’daki birçok şehri ziyaret etmesi planlandı. Aralık ayında Inglewood ve San Francisco’daki gösterilerinden bahsedilip bahsedilmediğine dair hiçbir ayrıntıdan bahsedilmedi.

Daha önce Şubat ayında duyurulan tur, E Street Band’in 1999’daki reformasyonundan bu yana en uzun olan altı yıllık aranın ardından geldi.

Yaygın

Tur başladıktan kısa bir süre sonra grup üyeleri Steven Van Zandt ve kemancı/vokalist Susie Terrell’in test sonuçları pozitif çıktıktan sonra Teksas konserlerini kaçırmasıyla Kovid hızla E Street’e ulaştı; Saksafoncu Jake Clemons ve E Street’in turnedeki yedek şarkıcılarının yarısı da sonraki tarihlerde yoktu.

Mart ayında daha fazla gösteri “hastalık nedeniyle” ertelendi, ancak grup hangi üyelerin hasta olduğunu açıklamadı. O sırada Van Zandt, sosyal medyadaki hayranlarına “endişelenmeye veya korkmaya gerek olmadığı” konusunda güvence verdi. Önemli bir şey değil. Sadece geçici bir durum. Çok yakında hepimiz tam güçle geri döneceğiz. Gösterilerin ertelenip ertelenmediği veya iptal edilip edilmediği sorulduğunda gitarist şunları ekledi: “Ertelendi. İptal etmiyoruz.”

READ  Bill Cosby'nin sivil jürisi, neredeyse bir karara vardıktan sonra müzakerelere devam etmek zorunda kalacak