Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bryce Harper elinden sakatlanarak Philadelphia kadrosundan çıkarıldı, Zach Wheeler Pazar günü oynamayacağından emin değil – NBC Sports Philadelphia

Bryce Harper elinden sakatlanarak Philadelphia kadrosundan çıkarıldı, Zach Wheeler Pazar günü oynamayacağından emin değil – NBC Sports Philadelphia

O zamanlar, özellikle Salı günkü maçın ilk yarısının başında oyun çok rutin görünüyordu. Dodgers’ın ilk kalecisi Freddie Freeman sahanın sağ tarafına bir yerden topa vurdu. Top Philadelphia’nın ilk meydan oyuncusu Bryce Harper’ın eldiveninden sekti ve o da topu alıp sahanın dışına attı.

Salı günü maça başlaması planlanan Harper’ın maçın hemen ardından birkaç dakika elini sıkması, topun bir yere çarpmış olabileceğinin açık bir göstergesiydi. Takım koçu Rob Thompson maçtan sonra “El iyi durumda” dedi.

yoksa hayırmı.

Philadelphia’nın Çarşamba günü Citizens Bank Park’ta Dodgers’a karşı oynayacağı sezon ortası maçının kadrosu alışılmadık derecede geç açıklandı. Bunun nedeni Harper’ın hâlâ vuruş kafesinde olması ve morarmış ve ağrıyan elini test etmesiydi.

Sonunda oynamaya başlamadı. Alec Bohm üçüncülükten birinciliğe geçti ve onun yerini Edmundo Sosa aldı.

Bu, Çarşamba öğleden sonra kısa vadede uzun vadede endişe verici olmaktan daha rahatsız edici olan üç yaralanma güncellemesinden yalnızca biriydi.

Geçen Salı günkü maça sol alt sırtındaki sakatlık nedeniyle beş baskın vuruştan sonra giren sağ elini kullanan atıcı Zach Wheeler, Pazar günkü Atletizm maçına dair belirsizliğini koruyor. Top yüzünden elinden yaralanan orta saha oyuncusu Johan Rojas da başlangıç ​​kadrosunda yer almadı. Thompson maçtan sonraki iki sakatlığın ciddiyetini küçümsedi.

Harper ve Rojas’ın oturması sıkı bir önlem olarak sunuldu.

Koç, “Ne zaman el ve ayak sakatlıkları yaşasam endişeleniyorum çünkü bu durum şut tarzımı biraz değiştiriyor” dedi ve ekledi: “Eğer bu bir play-off maçı ya da buna benzer bir şey olsaydı (Rojas) oynayabilirdi. Harp, biz onun verimli bir şekilde şut atabildiğinden emin olmak istiyoruz.”

Wheeler’a çarşamba günü çekilen MR’da yapısal bir hasar tespit edilmedi ancak hala acı çekiyor. Thompson, önceki gece 34 yaşındaki oyuncunun iyi olacağını “varsaydığını” söylediğinden farklı olarak, “Ona karşı çok dikkatli olacağız” dedi.

READ  Henüz aşı olmayan Djokoviç, ABD Açık'ı kaçıracağını söyledi

Wheeler’ın Pazar günü, startı kaçırdığı ve ardından kendisine en az 10 gün süre tanıyacak All-Star arasını kaçırdığı doğrudan sorulduğunda Thompson, bunun beyzbolun en iyilerinden birini almak kadar basit olacağını söyledi. höyükteki oyuncular.

Ancak şunları ekledi: “Hiçbir şeyi riske atmayacağız. Bu mükemmel bir günde olur. Moladan önceki gün. Bu şekilde tüm gücünüzü sahada toplayabilirsiniz, böylece sahadakilerin beş gün izin almasına gerek kalmaz. mola.”

Daha önce, All-Star takımının Pazar günü sırası gelen diğer ilk beş oyuncuları gibi Wheeler’ın da maçta yer almayacağı açıklanmıştı.

Daha genel hastane

Sağ elini kullanan atıcı Taijuan Walker Çarşamba öğleden sonra kurtarma arenasına bir top attı. Thompson, “Bana iyi göründü. Bölmesi iyi görünüyordu. Ne kadar hızlı olduğundan emin değilim, ama Cumartesi günü kurtarma arenasına bir top daha atacak ya da kurtarma arenasına bir top atacak” dedi Thompson.

Koç, sağ işaret parmağında iltihaplanma sorunu yaşayan ve bunun topu etkili bir şekilde atamamasının nedeni olduğuna inandığı Walker’ın, harekete geçmeden önce birkaç rehabilitasyon seansına ihtiyaç duyacağını bekliyordu.

Güvertede

Sağ elini kullanan atıcı Landon Nack (1-2, 2.86), Dodgers adına seri finaline sağ elini kullanan atıcı Aaron Nola’ya (10-4, 4.38) karşı Perşembe günü saat 18:05’te başlayacak.