Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu hafta sonunun en iyi fırsatları: Apple bilgisayarlar, Kindles, 4K TV’ler, şarj kabloları ve daha fazlası.

Bu hafta sonunun en iyi fırsatları: Apple bilgisayarlar, Kindles, 4K TV’ler, şarj kabloları ve daha fazlası.

Başka bir hafta sonu, başka bir Dealmaster. Web’in en iyi teknoloji fırsatlarının bu haftaki özetinde, hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlar olmak üzere bir dizi Apple bilgisayar için anlaşmalarımız var. Apple bilgisayar satışlarının yeni çıkması dikkat çekiyor. 14- Ve 16 inç Macbook Pro ve 2021 iMac.

Biz son zamanlarda kabul Yeni MacBook’lar “şimdiye kadarki en iyi dizüstü bilgisayar” olarak adlandırıldı.[s] Bugün hemen hemen her ölçekte satın alabilirsiniz. Sağlam performans, kolay bağlantı noktası seçimi, çeşitlilik ve kompaktlık talep eden ileri düzey kullanıcıları hedefleyen 2023 MacBook Pro’lar, önceki nesildeki zaten etkileyici olan bir dizüstü bilgisayar çiftine göre yalnızca bir gelişmedir. Sınırdaysanız veya gelecek nesli bekliyorsanız, yeni dizüstü bilgisayarlar edinebilirsiniz 50 $ indirim Tam perakende fiyatı ve daha fazla yükseltilmiş M2-Pro çipi elde edin. Ayrıca 2021 iMac de satılıktır. MacBook Air’i masaüstü hepsi bir arada formda düşünmek belki de en kolayı, çoğu kullanıcı için bol miktarda güç sunar. Oyun oynamak, video düzenlemek veya ötesinde belgeler oluşturmak istiyorsanız istediğiniz Mac bu değil. Yine de, harika ses ve video yakalama ile Zoom çağrılarını kesinlikle ezecek ve bunu yaparken iyi görünen, parlak renkli de olsa güzel görünümlü, nostaljik, minimalist bir masaüstü. 150 $ indirimle iMac daha da çekici 1.099 dolar 1.250 $ olan normal fiyatından.

Web’in başka yerlerinde harika nakliye çözümlerimiz var. Langerhansaz SD Ve microSD kartlarve hatta LG C2 Ve Sony’den X95K 4K TV’ler yine uygun fiyatlara düşüyor. Aşağıdaki tam küratörlü listeye göz atın.

Ars Technica, bu ilandaki bağlantılardan satışlar için tazminat alabilir. bağlı programlar.

Bugüne özel fırsatlar

READ  Pi Tabanlı Solar Veri Kurtarma Aracı
2023 MacBook Pro'daki ekran harika, ancak kamera çentiğini herkes beğenmeyecek.
Yakınlaştır / 2023 MacBook Pro’daki ekran harika, ancak kamera çentiğini herkes beğenmeyecek.

samuel akson

elektronik fırsatlar

Yeni Amazon Kindle.
Yakınlaştır / Yeni Amazon Kindle.

Andrew Cunningham

Pixel telefonlarınızla tanışın: Siyah plastik kamera bandına sahip telefon Pixel 6a'dır.  Temel model Pixel 7'de oval siyah bir kamera bulunurken Pixel 7 Pro'da yakınlaştırma merceği için ikinci bir kamera şeridi bulunur.
Yakınlaştır / Pixel telefonlarınızla tanışın: Siyah plastik kamera bandına sahip telefon Pixel 6a’dır. Temel model Pixel 7’de oval siyah bir kamera bulunurken Pixel 7 Pro’da yakınlaştırma merceği için ikinci bir kamera şeridi bulunur.

Google

2022 iPad Pro, önden görünüm.
Yakınlaştır / 2022 iPad Pro, önden görünüm.

Dizüstü ve masaüstü bilgisayar fırsatları

READ  Orijinal Mafia oyunu Steam'de 20. yıl dönümü için ücretsiz
Apple'dan M1 özellikli 2021 24 inç iMac.
Yakınlaştır / Apple’dan M1 özellikli 2021 24 inç iMac.

samuel akson

Apple'ın geliştirilmiş Siri Remote ile Apple TV 4K.
Yakınlaştır / Apple’ın geliştirilmiş Siri Remote ile Apple TV 4K.

Jeff Dunn

akıllı ev fiyatları

Video oyunu fırsatları

Aslında, site <em> Kırmızı Ölü Kefaret 2 </em> Atlar ve gün batımı ile.” src=”https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2018/02/rdr6-640×360.jpg” width=”640″ height=”360″ srcset=”https: / /cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2018/02/rdr6-1280×720.jpg 2x”/></a><figcaption class=
Yakınlaştır / Kırmızı Ölü Kefaret 2 Aslında, atlar ve gün batımları vardır.

oyun fırsatları

Magic Keyboard ve Apple Pencil ile 2022 iPad Air.
Yakınlaştır / Magic Keyboard ve Apple Pencil ile 2022 iPad Air.

samuel akson

Çeşitli aksesuarlar ve fırsatlar