Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Starfield çıkış tarihi, Xbox teklifinde göze çarpan bir eksikliğe rağmen hala 2023’ün ilk yarısı.

Starfield çıkış tarihi, Xbox teklifinde göze çarpan bir eksikliğe rağmen hala 2023’ün ilk yarısı.

Sadece kovalamaca keselim. o yıldız alanı gecikme?

resmen hayır Ve Microsoft ve Bethesda Game Studios’a adil olmak gerekirse, bize Todd Howard’ın bir sonraki destansı rol yapma oyunundan hiçbir şey duymayacağımızı söylediler. Geliştirici Doğrudan Çarşamba günü. Bağımsız bir gösteri olacak yıldız alanı bir noktada. Odada hala cehennem gibi bir fil yok, özellikle de dört oyuncaktan ikisi gösteriliyorsa – Redfall Ve yaşlı parşömenler çevrimiçi‘s nikrom Genişletme – Bethesda’nın sırasıyla Mayıs ve Haziran aylarında başlatılan büyük projeleridir. Bethesda’nın bu projelere (veya yıldız alanı) Mayıs veya Haziran sürüm penceresinde o oyunun paketleri aracılığıyla.

Geçen Haziran ayında Xbox ve Bethesda şovu sırasında Microsoft’un hayranlara aşağı yukarı bir IOU yazdığını ve bunun için söz verdiğini hatırlayın. yıldız alanı 2023’ün ilk yarısında piyasaya sürülecek (ve birinci taraf oyunlar olarak aynı gün Xbox Game Pass abonelerine sunulacak) merakla beklenen oyunların yer aldığı geniş bir katalog arasında yer alacak.

Çarşamba günü Xbox ve Bethesda’dan aldığımız güncellemeler, Microsoft’un 2023 oyun takviminin ilk yarısının artık şöyle göründüğünü gösteriyor:

  • 18 Nisan Minecraft Efsaneleri
  • 2 Mayıs – Redfall
  • 20 Haziran The Elder Scrolls Online: Necrom
  • Açıklanacak 2023 – forza motor sporları

Xbox kullanıcıları ani bir gölge düşüşü yaşamadıkça, la Tango Oyun Çalışmaları Merhaba Fay Rushiçin planlama yıldız alanı – Kulağa ne kadar akılsızca gelse de, bu bilim kurgu RPG’sinin lansmanı kaygan gelmeye başlıyor. (olduğu gibi Forza‘s; Microsoft ve Turn 10, yarış oyunlarında 2023’ün ilk yarısına yeniden bağlanma konusunda isteksiz görünüyor.)

hakkında en son bilgiler yıldız alanıGeçtiğimiz Mayıs ayında başlatılan Bethesda, hayranlarına bunun olduğunu söyledi. 2023 lansman penceresinin ilk yarısına itildi (İle Redfall.) Microsoft, geçen yıl E3’e bitişik Yaz Şovu sırasında hayranlara oynamak istedikleri her şeyi anlatmak için harika bir iş çıkardı. ilk yarıya kadar gel 2023. yıldız alanı Bu şeylerden biri olduğu ima edildi.

READ  George Kamitani, Vanillaware'in kurgusal oyununun 2019'da geliştirmenin sonunda alay edildiğini söylüyor

Kasım ayında, Bethesda Game Studios’un kreatif direktörü Howard, podcast sunucusu Lex Fridman ile şu konu hakkında konuştu: yıldız alanı Ve oyunu Kasım 2022’deki lansmanından şu an sahip olduğu biraz daha az net pencereye kadar ilk seferde erteleme kararı.

“Keşke yakın olsaydı” Howard dedi. “Biz de istiyoruz. Keşke onlar kadar uzun sürmeseler. Ama istiyorlar.”

Xbox ve Bethesda temsilcilerine sorduk: yıldız alanı Geç sayılmalıdır. Bu konuda yorum yapmak isteyecekleri şüpheli, ancak yaparlarsa, burada güncelleme yapacağımızdan emin olacağız.