Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu ilk sızıntılarda Pixel 8A kıvrımlı ve renkli görünüyor

Bu ilk sızıntılarda Pixel 8A kıvrımlı ve renkli görünüyor

Google, 699 dolarlık Pixel 8 ve 999 dolarlık Pixel 8 Pro’yu kısa süre önce satmaya başladı, ancak daha ucuz bir sürüm zaten yolda gibi görünüyor: OnLeaks ve Smartprix. Tekrar bir araya geldiniz Yaklaşık 6,1 inçlik Pixel 8A’nın resmi olmayan görsellerini sağlamak.

Pixel 8 gibi, delikli selfie kamerasına sahip çift arka kamera tasarımına sahip ve diğer yeni Pixel telefonları gibi kavisli.

Ve merakınızı yalnızca gösterilerle gidermeniz gerekmeyebilir; çünkü Eylül ayında, Abhishek Yadav’ın paylaştığı fotoğraflar Ayrıca bu telefondan:

Geçen ay pek çok gazeteci görüntüler ve yeni yuvarlak tasarım konusunda biraz şüpheciydi; ancak görüntüler sızdırılan görsellerle neredeyse aynı görünüyor ve Google’ın yeni 8 ve 8 Pro telefonlarıyla şimdiden daha kıvrımlı hale geldiği açık.

Google’ın daha ucuz olan telefonunu birinci sınıf göstermeye devam ettiğini görmek güzel; Şirket Söylemek Der Standardı (aracılığıyla Android Merkezi) Şu anda uygun fiyatlı bir telefon üretmekle ilgilenmiyor.

Hem Yadav hem de Smartprix, 8A’nın kardeşleriyle aynı Tensor G3 çipine sahip olacağını belirtiyor ancak içeriden herhangi bir bilginin olup olmadığı belli değil. Google’ın Pixel 8’i Pro fiyatının ötesinde özelliklere sahip olduğundan, Google’ın Pixel 8A’dan ne gibi geri çekilebileceğini merak ediyorum.

READ  Bir bellek kaçakçısı ve beline bağlanmış yüzlerce SSD sürücüsü yakalandı