Mayıs 27, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Forza Motorsport hayranları “olağanüstü” çok oyunculu oyunu şu ana kadarki en iyi oyun olarak selamlıyor

Forza Motorsport hayranları “olağanüstü” çok oyunculu oyunu şu ana kadarki en iyi oyun olarak selamlıyor

yayınlanan: 2023-10-09T11:13:13

Güncellenmiş: 2023-10-09T11:13:25

Forza Motorsport oyuncuları, Erken Erişim lansmanından bu yana geçen ilk hafta boyunca kendilerini yenilenen çok oyunculu oyuna kaptırdılar ve sunduğu şeylere aşık oldular.

Çevrimiçi yarış söz konusu olduğunda Forza serisi pek iyi bir üne sahip değil. Bunun nedeni gecikme, hatalar veya sunucu sorunları değil, yarış standartlarının çok zayıf olmasıydı.

Ancak Forza Motorsport’un yenilenen çok oyunculu modu formülü değiştiriyor ve hafta sonları yarış, ceza sistemi ve hatta pit stratejileri gibi mekanikler sunuyor. İncelememizde de belirttiğimiz gibi bu değişiklikler, yeni girişin sunduğu en önemli değişiklikler arasında yer alıyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu temel yarış mekaniklerinin eklenmesi, hayranların evrensel olarak yarattığı etkiyi övmesiyle büyük bir başarı oldu.

Forza Motorsport’un yenilenen çok oyunculu modunun hayranların favorisi olduğu kanıtlandı

Yenilenen Forza Motorsport çok oyunculu oyunu, bu yıl çevrimiçi yarışlarda yarış standartlarının ne kadar geliştiğinden etkilenen birçok sürücü arasında popülerliğini kanıtladı.

iRacing ve Aseto Corsa oynama deneyimine sahip rekabetçi bir yarışçının Reddit gönderisinde şu itirafta bulunuldu: “İtiraf etmeliyim ki şüpheciydim. Mükemmel değil ama şu ana kadarki çevrimiçi çok oyunculu deneyim olağanüstüydü!”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

OP, Forza Motorsport’un etkileyici sürüş seviyesini, saygısını ve temiz yarışını övdü. Bu, Forza’nın olağan dönüş, yığılma ve çarpışmalarından bekledikleriyle tam bir tezat oluşturuyor.

“Kabul ediyorum, çok oyunculu oyun heyecan verici. Şu ana kadar çevrimiçi geçirdiğim 18 saat boyunca oynadığım her yarış temiz ve düzgündü. “Orada burada birkaç olay oldu ama kasıtlı hiçbir şey olmadı, sadece iyi ve zorlu bir yarışın ürünüydü. “Bir oyuncu gönderiyi kabul ederek yanıt verdi.

Övgü başka bir hayranın şu şekilde yanıt vermesiyle devam etti: “Kabul ediyorum, çok oyunculu oyun mükemmel. Benim için en azından ilk günde neredeyse kusursuz çalışıyor, etkileyici…”

Forza yarışlarının geliştiği kabul edilse de bazıları bunun devamlılığı konusunda şüpheci: “Evet, internet harika. Ayın 10’unda baraj kapakları açıldığında bunun doğru olup olmadığını göreceğiz.

10 Ekim, Forza Motorsport’un resmi çıkış tarihidir ve normal Xbox Game Pass sahiplerinin oynayabileceği tarihtir. Bu taraftarın korkularının doğru olup olmadığını yalnızca zaman gösterecek ve yeni oyuncuların akını, 10. Turun yaptığı iyi işi boşa çıkaracak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor