Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu kesinlikle Facebook Marketplace’te çalınan bir Lamborghini değil, hayır efendim

Bu kesinlikle Facebook Marketplace’te çalınan bir Lamborghini değil, hayır efendim

Hoşgeldin! Bayrakları sever misiniz ve en sevdiğiniz renk kırmızı mı? Çünkü sana mükemmel uyacak bir Lamborghini Gallardo buldum. Düşük kilometre performansı, hasar yok ve yalnızca 35.000$ karşılığında çalınma!

Aslında çalıntı bir araba olmadığı sürece hiçbir fikrimiz yok ama birçok sorumuz var.

Facebook pazarında mevcut Üç gün önce yayınlanan bu “2009 Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupe 2D”, saatte 32.000 mil yol kat etmiş, 35.000 $ gibi düşük bir fiyatla satın alınabiliyor. Başlıkta komik bir durum yok. Bu çok açık. bu o Diğer her Şey Bu bir ara vermeyi gerektirir.

“Sürüşte kaldınız! İsimsiz. Şarap hakkında soru sormayın” diye başlıyor menü. Tek fotoğrafta Gallardo’nun arka köşesi ve yan tarafı görülüyor, plakanın altında gizemli bir şekilde sıkışıp kalması dışında güzel görünüyor. Liste “Parçalar olduğu gibi satılıyor, eksik hiçbir şey yok” ifadesi ile bitiyor.

Tekrar ediyorum bu arabanın çalıntı olduğunu söylemiyoruz. Bunu da söylemiyoruz. Sadece gözlem yapmak gerekirse, Doğu Hartford, Connecticut lokasyonu Lamborghini sahipleriyle dolu değil. Ve ah, doğru: reklam Bay Bug Stalker tarafından yayınlandı.

Görünüşe göre Bagg Chaser bu süper arabadan kurtulmaya o kadar hevesli ki kaba bir fotoğrafını yayınladı. Eşleşen liste Ertesi gün – indirimli fiyatla. Şimdi sadece 34.000 $ (ne kadar büyük bir tasarruf!) ve aracın tam bir resmiyle Bay Chesser bir kez daha potansiyel alıcılardan “VIN numarasını sormayı bırakmalarını” istiyor. Bir arkadaşının “yaptığını” ekliyor [sic] Araç sigortası ve raporlama fonksiyonu. İlginç bir şekilde, artık unvanı da elinde tuttuğunu iddia ediyor. Bunu istiyorsanız onunla ve “sevgili arkadaşının eviyle” tanışmanız gerekecek. Harika. “İş yapmamızın tek yolu bu.”

Facebook

Kelly Mavi Kitabı Site, aynı yaş ve kilometredeki Gallardos için 95.888 ila 140.995 ABD Doları arasında değişen yakındaki listeleri sunuyor. Hepsi görünüşte saygın bireysel satıcılardan ve satıcılardan geliyor ve birden fazla (ve net) fotoğrafın yanı sıra kaza raporları, sahiplik geçmişi ve PIN kodları da içeriyor. Neyse, bu Facebook Marketplace’te sıradan bir gün. Bug Chaser’a ve “dostuna” iyi şanslar diliyorum. Umarım dalgalandıracakları kırmızı bayrak sıkıntısı yoktur.

READ  Skull and Bones için metacritic kullanıcı yorumları "genel olarak olumsuz" puanlara açıktır.