Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gerçekten Faydalanacağınız 45 “Kendinizi Şımartın” Ürünü

Gerçekten Faydalanacağınız 45 “Kendinizi Şımartın” Ürünü

Gürültü engelleme oranının %95 olduğunu unutmayın; gerekirse kulaklarını trafikten ve çocukların gürültüsünden uzak tutmak için idealdir, ancak %100 değil Apple sürümü.

Bir kontrol edin Tik Tok kulaklıklar işte.

İşte BuzzFeeder Maitland Quitmeyer’in bu kulaklıklar hakkında söyledikleri: “Bu ürünleri piyasaya çıktıktan hemen sonra satın aldım – AirPods Max almayı düşünüyordum ancak kulaklıkların nasıl oturduğuna çok dikkat ediyorum -Ve bazı kulak üstü kulaklıkları çok uzun süre taktığımda kulaklarımın ısınması konusunda hassasım. Bu nedenle, 500$’lık sürümü taahhüt etmek (veya daha erken) yerine, bunu bir beta denemenin iyi bir fikir olacağını düşündüm. Onları şu ana kadar sevdiğim ortaya çıktı! Çok rahatlar ve kulaklarımı aşırı ısıtmıyorlar. Uzman olmayan kulaklarım için ses kalitesi de mükemmel! Gürültü engelleme özelliği benim için çalışıyor; sinir bozucu sokak gürültüsünü engelliyor, böylece kendimi tamamen melodilerime kaptırabiliyorum.”

Umut verici inceleme: “Bu kulaklıklar şaşırtıcı derecede harika. Fiyatı dikkate alındığında kalitesinden oldukça etkilendim. Eşleştirmesi kolay, şarj ediliyor ve çok hoş.” İnsanlar bana AirPods Max olup olmadıklarını sordular. Ayrıca kulaklıklardaki ses seviyesini nasıl duraklatabileceğinizi/atlayabileceğinizi ve ayarlayabileceğinizi (birçok kulaklıkta bulunmayan) gerçekten seviyorum. Gürültü engellemesi çok iyi. Müzik çalarken pek bir şey duyamıyorum. Müzik olmadığında, çoğu kulaklık gibi yine de birçok şeyi iptal eder, ancak her şeyi değil. Keşke sesini biraz açabilseler ama yine de mükemmel ses kalitesine sahipler. 4,5/5″-Amazon müşterisi

Bunları Amazon’dan alın 65,99$.

READ  Microsoft'un Yılın Çirkin Kazağı size bir önerisi var: Clippy