Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu kış Karayipler’e gidiş-dönüş uçuşlar 400 doların altında

Bu kış Karayipler’e gidiş-dönüş uçuşlar 400 doların altında

Yazın bittiğine üzülüyorsanız, ülkenin birçok yerinin birkaç ay daha soğuk olacağını hatırlatmaktan nefret ediyorum.

Kasım ayında başlayıp 2023’ün sonundan 2024’ün başına kadar, Turks ve Caicos Adaları’na veya Cayman Adaları’na, ABD’nin altı şehrinden iki noktaya 300 ila 400 ABD Doları karşılığında gidiş-dönüş uçuşlar içeren bir kış uçuşu rezervasyonu yaptırarak mevsimsel sıkıntılardan kaçının.

Sözleşmenin Temelleri

Turks ve Caicos Adaları. ORIETTA GASPARI/GETTY IMAGES.

Hava Yolları: Southwest Airlines, Delta Air Lines, United Airlines, American Airlines ve JetBlue
Yollar: New York, Los Angeles, Baltimore, Houston, Atlanta ve Chicago’dan Providenciales, Turks ve Caicos ve Grand Cayman, Cayman Adaları’na
Nasıl rezerve edilir: Google Uçuşlar’a göz atın ve Google Uçuşlar’da bulunmayan Güneybatı uçuşları hariç, doğrudan havayolu şirketinden rezervasyon yapın
Seyahat tarihleri: Noel ve Yılbaşı Gecesi hariç Kasım 2023’ten Şubat 2024’e kadar, ancak bazı rotalar Şükran Günü’nü de içeriyor
Kitap: Önümüzdeki üç gün içinde

Bu anlaşma ilk kez yayınlandı gidiyor, eskiden Scott’ın Ucuz Uçuşları olarak biliniyordu. Going’e kaydolun ve %90’a varan indirimden yararlanın Ödül Üyelik, kullanıcılar 14 gün boyunca ücretsiz ve yıllık 49 $ deneyebilir. Yükseltebilirsin Elit seviye Yılda 199 $ ve tüm premium fırsatlardan, premium ekonomiden, business class ve birinci sınıf uyarılardan yararlanın.

Model uçaklar

Aşağıdaki uçuşlar yayınlandığı tarihte listelenen fiyatlardaydı. Rezervasyonunuz sırasında aşağıdaki gidiş-dönüş uçuşlarının müsaitliğini garanti edemeyiz:

United, Delta, American ve JetBlue’daki indirimli uçuşların temel ekonomi ücretleri için olduğunu unutmayın. Amerika’nın temel ekonomi ücreti ücretsiz bir el bagajını içerirken, United’ın ve Delta’nın temel ekonomisi bunu içermiyor. American ve Delta, ilk kayıtlı bagajınız için 60 $, United ise 70 $ ücret alıyor.

Southwest uçuşları Google Flights’ta mevcut değildir ancak Southwest’in düşük ücretli takvimini kullanarak istediğiniz rotaları ve tarihleri ​​arayabilirsiniz. Tüm Southwest uçuşlarına bir kişisel eşya, bir el bagajı ve iki kayıtlı bagaj dahildir.

Güneybatı Havayolları

JetBlue indirim fiyatını görüyorsanız bu, önünüzdeki koltuğun altına sığan tek bir parçayı içeren Blue Basic içindir. Kapıya getirilen tam boy bagajların ücreti ödenmeli ve kontrol edilmelidir. Ücret 65 $ (birinci veya ikinci kayıtlı bagajınız için) veya 180 $ (üçüncü bagajınız için).

Günlük bülten

Gelen kutunuzu TPG Günlük Bülteni ile ödüllendirin

TPG uzmanlarından son dakika haberleri, ayrıntılı kılavuzlar ve özel fırsatlar için 700.000’den fazla okuyucuya katılın

Satın alma işlemlerinizi en üst düzeye çıkarın

Bu fırsattan yararlanırsanız mutlaka kullanın Kredi kartı uçak biletlerinde aşağıdaki gibi bonus puanlar kazanır:

Sonuç olarak

Grand Cayman. Leo Patrizzi/Getty Images

ABD’nin büyük merkezlerinden Providenciales ve Grand Cayman’a gidiş-dönüş uçuşlarla kış hüznünü 400 dolardan daha düşük bir fiyata kış müsaitliğiyle kovalayın.

Bu fırsat yalnızca birkaç gün sürecektir, bu nedenle fırsattan yararlanmak için hemen rezervasyon yaptırın.

İlgili okuma:

READ  Uber sürücüsünün ırkçı iftira videosu, yolcuların yolculuğu önceden bitirmeyi reddetmesi üzerine yakalandı