Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kim Kardashian, Turks ve Caicos Adaları’nda güneşlenirken genç bikinisiyle ünlü kıvrımlarını sergiliyor

Kim Kardashian, Turks ve Caicos Adaları’nda güneşlenirken genç bikinisiyle ünlü kıvrımlarını sergiliyor

Kim Kardashian, Turks ve Caicos plaj tatilinden bazı kareleri 364 milyon Instagram takipçisiyle paylaşarak minik siyah bikinisiyle inanılmaz figürünü sergiledi.

Kim Kardashian tatilde cildini göstermekten korkmuyor

Kim Kardashian, Turks ve Caicos Adaları’ndaki tatilinin tadını çıkarırken çekilmiş bazı fotoğraflarını paylaştı.

Salı günü realite TV yıldızı fotoğraflarını Instagram sayfasında yayınladı. Paylaşımına “Cennet” yazdı. İlk fotoğrafta Kim sahilde ellerinin üzerine yaslanmış ve çömelmiş bir pozisyonda kendini ayak parmaklarının üzerinde destekleyerek gösteriyordu. Suya baktığında vücudunun alt kısmına kum yapışmıştı. Uzun siyah saçları omuzlarına düşüyordu ve gözlerini güneşten koruyan siyah güneş gözlüğü ile siyah string bikini giyiyordu.

İkinci fotoğrafta ise Kim hala kumda, bu sefer vücudu kameraya dönük halde görülüyor. Ağırlığını tek koluna vererek yan tarafına oturdu. Başka bir el güneş gözlüğünü tutarak havadaydı. Gözleri kapalıydı ve sanki gülüyormuş gibi başı geriye doğru atılmıştı.

Amerika’dan en son haberlere, politikaya, spora ve gösteri dünyasına gidin Ayna ABD.

Tatilinin tadını çıkarıyor gibi görünüyor(Instagram)
Fotoğraflar Instagram sayfasında paylaşıldı(Instagram)

Lüks tatilinde güneşi içinize çekerken harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Bikinisi hayal gücüne çok az yer bıraktığı ve kıvrımlarını gösterdiği için tenini göstermekten korkmuyordu. Fotoğraflardan başka kimin onunla tatilde olduğu belli değil, ancak geçen hafta Kim, aile üyeleriyle Beyoncé’nin Los Angeles konserinin tadını çıkarırken görüldü.

Kalabalıktaki diğer ünlülerin yanı sıra Kim, dokuz yaşındaki kızı North, kız kardeşi Khloe Kardashian ve kız kardeşi Kourtney Kardashian’ın 11 yaşındaki kızı Penelope Disick ile birlikte görüldü. Tüm aile üyelerinin en az bir tane gümüş rengi parlak elbisesi vardı. O zamanlar Beyoncé’nin Diriliş Turu’nun resmi olmayan kıyafet yönetmeliğiydi. Kim’in 26 yaşındaki kız kardeşi Kylie Jenner, erkek arkadaşı olduğu söylenen Timothée Chalamet ile birlikte ilk kez kamuoyuna çıktıklarında öpüşürken ve birbirlerine sarılırken görüntülendi.

READ  UND Başkan Yardımcısı Fatih Şener, Türk tır pıdıkerinin kimi ulkelerde para birışın gibi olduğunu söyledi

Bu, Kim’in Instagram’a ilk çıkışı değil((Kim Kardashian/Instagram)
Realite yıldızı geçen hafta kızını Beyonce’yi görmeye götürdü((AFF-ABD/REX/Shutterstock)

Kim, her annenin fotoğrafçı olarak üstlendiği rolü oynadı ve arka planda Sophie stadyumda performans sergilerken North’un sahnede duran fotoğraflarını çekti. North, Kim’in Kanye West’ten olan dört çocuğundan en büyüğü; diğer üçü Saint (yedi), Chicago (5) ve Psalm (dört).