Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bu ‘sevimli’ duygunun sözlerini dile getiren Cynthia Weil, 82 yaşında hayatını kaybetti.

Bu ‘sevimli’ duygunun sözlerini dile getiren Cynthia Weil, 82 yaşında hayatını kaybetti.

Bayan Weil, 18 Ekim 1940’ta New York’ta bir mobilya şirketi sahibi olan Morris Weil ve Dorothy (Mendez) Weil’in iki çocuğunun en küçüğü olarak dünyaya geldi.

Manhattan’ın Yukarı Batı Yakası’nda ve daha sonra Yukarı Doğu Yakası’nda büyüyen oyuncu ve dansçı olarak eğitim aldı ve daha sonra New York, Bronxville’deki Sarah Lawrence Koleji’nde uzmanlaştığı bir konu olan tiyatroda bir yaşam hayal etti.

“Ben her zaman Broadway’e odaklanRock & Roll Hall of Fame ile 2016’da yaptığı bir video röportajında ​​söyledi. “Broadway için yazmak istedim, kendimi hep Broadway’de bir şeyler yaparken hayal ettim.”

Bu gençlik özlemini, Great White Trail’de bir gelecek hayali kuran küçük bir kasaba kızının bakış açısından yazdığı “On Broadway”in sözlerine kanalize etti – şarkı sözlerinin genellikle kesik çizgilerle geldiğini kabul ettiği bir rüya. umutlar:

Neon ışıklarının Broadway’de parlak olduğunu söylüyorlar

Havada her zaman sihir olduğunu söylerler

Ama sokakta yürürken

Ve yeterince yiyeceğin yok

Hareket halindeyken parlaklık anında silinir

Bayan Will, sonunda şarkının başkahramanını uğruna bir erkeğe dönüştürür. Kayıp1962’de single olarak 9. sırada yer alan versiyon. On altı yıl sonra, George Benson kendi versiyonunu yaptı. caz versiyonu 7 numarada.

Kocası ve bir psikiyatrist olan kızı Dr. Mann’a ek olarak, iki torunu tarafından hayatta kaldı.

READ  Courteney Cox, Scream 7 için görüşmelerde