Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Padma Lakshmi, 20. sezonunun ardından Top Chef’den ayrılıyor

Padma Lakshmi, 20. sezonunun ardından Top Chef’den ayrılıyor

Colicchio, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

NBCUniversal ve “En İyi Şef” yapım şirketi Magical Elves yetkilileri, programa devam etmeyi planladıklarını belirten açıklamalarda Lakshmi’ye saygılarını sundular. Magical Elves’in eş CEO’ları Casey Creeley ve Joe Sharon, “Jüri masasında ve baş yapımcı olarak onu özleyeceğiz, ancak hem şefler hem de Bravo izleyicileri ile bağlantı kurmaya olan sarsılmaz bağlılığı için sonsuza kadar minnettar olacağız” dedi. Bir deyim.

Hindistan doğumlu bir model, yazar ve aktivist olan 52 yaşındaki Lakshmi, realite şovuna hafiflik ve mizah kattığı için övüldü ve serinin inkar edilemez yüzü haline geldi.

Geçen ay Lakshmi’nin diğer TV programı “Taste the Nation”ın ikinci sezonu Hulu’da yayınlandı. Üzerinde, Amerika’da yemek pişirmenin ve yemenin ne demek olduğunu keşfederek Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahat ediyor.

Ayrıca geçen ay, o göründü Sports Illustrated Mayo Sorunu, altın sikke bikini kılığına girmiş. Fotoğraf çekiminden bir videoyla birlikte “Bu benim” yazdı. Instagram’da yayınlandı. “Bana dünyanın bütün parasını ödersen yirmili yaşlarıma geri dönmem.”

İlk yemek kitabı Easy Exotic 1999’da yayınlandı. O zamandan beri Tangy, Tart, Hot & Sweet; bir anı, “Aşk, Kayıp ve Ne Yedik”; “Baharat ve Otlar Ansiklopedisi” adlı başvuru kılavuzu. ve bir çocuk kitabı, Tomatoes for Neela.

Brett Anderson Raporların hazırlanmasına katkıda bulunmak.

READ  Karan 7 ile Koffee: Tiger Shroff Disha Fatani ile Çıkma Hakkında Ne Dedi? Ödül: Shraddha Kapoor