Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bucs pivotu Ryan Jensen, 2023 sezonu dışında IR’ye gidiyor

Bucs pivotu Ryan Jensen, 2023 sezonu dışında IR’ye gidiyor

Gina LynnESPN personel yazarı26 Ağustos 2023, 21:32 ET1 dakika okuma

TAMPA, Fla. — Tampa Bay Buccaneers’ın cumartesi gecesi yaptığı açıklamaya göre, Tampa Bay Buccaneers, Pro Bowl pivotu Ryan Jensen’i geçen yıl antrenman kampında geçirdiği diz sakatlığı nedeniyle sezon sonu sakatlık rezervine yerleştirdi.

Bucs genel menajeri Jason Licht, WFLA’nın televizyon yayınında “Bunu IR’ye koyacağız. Bu yıl çıkacak” dedi. “Onun özverisi, kararlılığı, kararlılığı, birkaç hafta önce bunun hakkında konuşmuştuk. Benim için duygusal bir an oldu.” [coach] Todd [Bowles] Onunla tanıştığımızda bu işe dahil olan herkesi tanıyordum. Ama onun için en iyisi bu.”

Bucs’un 2018’den bu yana forma giyen Jensen, bu yıl bazı antrenman kampı antrenmanlarına sınırlı olarak katıldı ancak herhangi bir sezon öncesi maçında oynamadı. Bu da onun sezona başlayamayacağı yönünde spekülasyonlara yol açıyor.

Jensen ACL, MCL, ön çapraz bağ (PCL) ve menisküsü yırttı ve tibialis başını ve kıkırdağını kırdı. 2022 normal sezonunun tamamını kaçırdı ancak ameliyat olmadı ve Bucs’un Dallas Cowboys’a karşı çılgın maçına hazırlanabildi.

Ameliyatla ilgili endişe yara izi kalması ve hareket kabiliyeti kaybı olmasıydı. Bunun yerine hareket aralığını geri kazanmaya ve fizik tedaviye odaklanın. Jensen bu kararı vermeden önce beş ortopedi cerrahının fikrini aldı.

Geçen ayki maçta Jensen, “Geriye dönüp baktığımızda muhtemelen oynamamalıydık” dedi.

Onun yerine geçen yıl normal sezonda onun yerine başlayan ikinci sınıf pivot Robert Hennessy gelecek.

READ  Kısa özet: Kansas, Şampiyonlar Klasik'inde Kentucky'yi geride bırakmak için çift haneli açıktan kurtuldu