Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Buffalo Bills, New York ve Erie County, 1.4 Milyar Dolarlık Stadyum İnşası İçin 30 Yıllık Anlaşmaya Vardı | Bufalo Faturaları Haberleri | NFL

Buffalo Bills, New York ve Erie County, 1.4 Milyar Dolarlık Stadyum İnşası İçin 30 Yıllık Anlaşmaya Vardı |  Bufalo Faturaları Haberleri |  NFL

Tasarıda ayrıca, bilet alıcılarının bir banliyö bölgesini tercih ettiğini belirten dahili araştırmalara da atıfta bulunuldu.

Pegula Spor ve Eğlence başkan yardımcısı ve müzakere ekibinin baş sorumlusu Ron Rakuya, Ekim ayında yaptığı açıklamada, “Çeşitli siteleri incelemek için yıllarımızı harcadık ve Orchard Park’ın en uygun, en verimli ve en uygun maliyetli site olduğunu kesin olarak biliyoruz” dedi.

Bills, stadyumu tasarlaması için Kansas City merkezli mimarlık firması Populous’u tuttu.

Yeni mekanın 60.000 ila 62.000 hayran arasında oturması bekleniyor ve sadece oturma yeri olan konser güvertesinde 5.000’e kadar ek seyirci için, tarihi seyirci rakamlarına uygun bir kapasiteye sahip olması bekleniyor.

Kubbe, çok az yatırım getirisi de dahil olmak üzere birçok faktöre dayanarak dışarıda bırakıldı, ancak koltukların yaklaşık %80’i, fanları kötü hava koşullarından korumak için kısmi bir çatı veya çıkıntı ile kaplanacak.

Stadyumun, takımın mevcut 70.000 koltuk alanından daha fazla çime ve daha fazla zemin alanına sahip olması bekleniyor – yaklaşık 900.000 fit kareye kıyasla yaklaşık 1.5 milyon fit kare – bu da daha büyük oturma ve salon ve diğer iyileştirilmiş olanaklara izin verecek ve düzene yardımcı olacaktır. . PSE operasyonları gameday yetkilileri söyledi.

READ  Augusta National'daki her golfçü için 2022 Masters Ödülü ödemeleri