Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bugünün Wordle İncelemesi: 24 Ağustos 2023

Bugünün Wordle İncelemesi: 24 Ağustos 2023

Wordle İncelemesine hoş geldiniz. Dikkatli olun: Bu makale günümüzün gizemi hakkında spoiler içermektedir. Önce Wordle’ın çözümüveya riski size ait olmak üzere kaydırın.

Yorum yapmadan önce tarihe dikkat edin. Başkalarının oyunu bozmasını önlemek için Wordle 796 hakkında yorum yazdığınızdan emin olun.

Bu ayın öne çıkan sanatçısı Mojo Wang. Bu konuda daha fazlasını okuyabilirsiniz Burada.


Kelime 796 5/6*

⬜⬜⬜🟨🟩 Giriş yap
🟨⬜⬜⬜🟩 Riskli
⬜🟨⬜⬜🟩 Brini
⬜🟩🟩⬜🟩 Murray
🟩🟩🟩🟩🟩 Bir kelime

Mükemmelden neredeyse bir puan daha az olan Wordle bugün beni pistten düşürdü. Daha net düşünürsem veya önceden kullanılan çözümler listemi kontrol edersem dört kurslu bir çözüm olamayacak beş veya altı kurslu bir Wordle’a nadiren sahip oluyorum. Ancak oyunun iyi günlerin ve kötü günlerin zihinsel bir haritasını sağladığını takdir edebiliyorum. Rorschach testi gibi. Söz yalan söylemez. Kaç kere tahmin ettiğiniz bir kelimeyi “enter” tuşuna basarak geri almayı ve silmeyi dilediniz?

Zorluğumun bir kısmını uygunsuz bir başlangıç ​​sözcüğü seçmeme bağlıyorum. Bu oyun, sonu Y ile biten İngilizce kelimelerin görünüşte sonsuz listesinin bir özeti gibi görünüyordu. ENTRY bana yanlış yerleştirilmiş bir R getirdi. RISKY ile R harfinin konumunu değiştirme girişimim başarısız oldu. BRINY yanılmıştı – Kelimenin içinde bir N ya da bir I olmadığını biliyordum. Benim yöntemim olsaydı, size bu tahmin olmadan sonucumu verirdim. Çözümüm olsaydı daha mutlu olurdum.

Kafamın derinliklerinde R merkezli kelimeler aradığım için müren balığını, bir tür yılan balığını tahmin ettim ama o tahminden aldığım ek bilgilerle çözüm ortaya çıktı. Neredeyse beş tahminde hayatta kalıyorum ve başka bir gün savaşmak için yaşıyorum. Wordle puanınız bugünkü ruh halinizi mi ele verdi yoksa bana mı öyle geliyor?


Günün kelimesi sıfat olan KELİME’dir. buna göre Webster’ın Yeni Dünya Üniversite Sözlüğüçok fazla kelime içerdiği veya uzun olduğu anlamına gelir.

READ  Bir sonraki "Star Trek" filmi Aralık 2023 takviminden resmen kaldırıldı - The Hollywood Reporter

Günün sözü Kelime veya harf kalıbına aşina olmama nedeniyle orta düzeyde zorluk. Yazı düzeni, cevabın genellikle altı tahminde eleme stratejileri kullanılarak bulunabilmesini sağlayacak kadar farklıdır.

Daha derinlemesine analiz için dostumuz WordleBot’u ziyaret edin.


Mojo Wang, New York’ta yaşayan ve çalışmaları kendi görsel dünyasını inşa etmeye odaklanan ödüllü bir illüstratördür. Görünüşte kaotik sahnelerde yer alan ayrıntılı, kompozisyona dayalı olarak yapılandırılmış görüntüler aracılığıyla uyum yaratılmasına hayran kalıyor. Bay Wang, Elle Men dergisinin eski bir fotoğraf editörüdür ve Görsel Sanatlar Koleji’nin İllüstrasyon alanında Güzel Sanatlar Yüksek Lisans programından mezun olmuştur.


Geçmiş ve gelecekteki gönderiler için arşive bakın.

Bugün gösterilenden farklı bir kelime bulursanız lütfen sayfanızı yenileyin.

Sosyal medyadaki sohbete katılın! Diğer analistlerle sohbet etmek için #wordlereview etiketini kullanın.

Aklınıza takılan fikirleri yorumlarda bırakın! Lütfen Topluluk Kurallarımıza uyun:

  • Nazik ol Yorumlar nezaket açısından denetlenmektedir.

  • Teknik bir sorunla mı karşı karşıyasınız? Lütfen Oyunlar uygulamasının Ayarlar menüsündeki Yardım düğmesini kullanın veya [email protected] adresine bir e-posta gönderin.

  • Wordle hakkında nasıl konuşulacağı hakkında bilgi için Wordle sözlüğüne bakın.

  • Bu kurallar uygulanacaktır.