Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Bunu nasıl gözden kaçırdılar?”

“Bunu nasıl gözden kaçırdılar?”

televizyon

22 Şubat 2023 | 11:35

Kartal gözlü izleyiciler, hit HBO dizisi “The Last of Us”ın son bölümünde utanç verici bir düzenleme hatası olduğunu duyurdular.

Eleştirmenlerden övgü dolu eleştiriler toplayan kıyamet sonrası drama, enfekte olanları zombi benzeri yaratıklara dönüştüren bir mantar salgınından kurtulan iki kişiyi konu alıyor.

Gösterinin altıncı bölümü Pazar günü yayınlandı ve çiftin karlı Wyoming vahşi doğasını aştığını gösteriyor – sadece yalnız değillerdi.

Chase Osborne karşı çıktı TikTok devraldı dronlar üzerinde çekilen bir sahnede film ekibini açıkça gösteren bir ekran görüntüsü paylaşmak.

Osbourne, 216.000’den fazla izlenen viral videoya “Yaklaşık 15 dakika sonra. Belki yanlışlıkla film ekibinden birkaçını çekimde bıraktılar,” diye yazdı.

Kartal gözlü izleyiciler, hit HBO dizisi “The Last of Us”ın son bölümünde utanç verici bir düzenleme hatası olduğunu söylediler.
HBO

Düzinelerce başka TikTok kullanıcısı da hatayı fark ettiklerini söyleyerek yorumlar bölümüne gitti.

Biri “HBO editörleri her zaman kaytarıyor” diye yazdı.

Bu multi-milyon dolarlık ürünler bu şeyleri nasıl kaçırıyor?Başka bir öfkeli izleyici, en çok 5 dakikalık insansız hava aracı YouTube videomla değer verdiğimi söyledi.

Bu arada, diğer pek çok kişi, garip anın HBO’dan gelen rezil bir düzenleme hatasını anımsattığını iddia etti.

2019’da, “Game of Thrones” un bir bölümünde modası geçmiş bir kahve fincanından bahsedildiğinde ağ kırmızı yüzlü kaldı.

Pedro Pascal ve Bella Ramsey “The Last of Us” 6. Bölümde.
Yalın Çalışma / HBO
İzleyici Chase Osborne, bir dron tarafından gökyüzünde çekilen bir sahnede film ekibini açıkça gösteren bir ekran görüntüsünü TikTok’ta paylaştı.
Tik Tok / Osborne’u Kovalamak
Mürettebat, bu üst karenin en solunda görülebilir.
HBO
The Last of Us, aynı adlı 2013’ün en çok satan video oyunundan uyarlanmıştır ve Joel (Pedro Pascal) ve Ellie’nin (Bella Ramsey) Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaşmasını konu almaktadır.

Ancak diğer izleyiciler, gösterinin o kadar ilginç olduğunu ve küçük bir hatayı fark etmediklerini söyleyerek “The Last of Us” editörlerini savundu.

Bir savunucu, “Kaçırdıkları küçük sorunlara odaklanmak yerine güzel manzaraya bakarken dikkatim çok dağılmıştı” dedi.

“Abi, ekranın kenarlarına kim bakıyor?” bir başkası sordu.

2019’da Game of Thrones’un bir bölümünde, aktris Emilia Clarke’ın (en sağda) önündeki masada görülen, başka bir zamana ait bir fincan kahve yer alıyordu.

2013’ün aynı adlı en çok satan video oyunundan uyarlanan “The Last of Us”, toplumu harap eden bir mantar salgınının ardından Amerika Birleşik Devletleri’ni dolaşan Joel (Pedro Pascal) ve Ellie’yi (Bella Ramsey) konu alıyor. .

READ  Shazam 2 Yıldızı Zachary Levi, Hollywood'dan gelen "çöp" e çarptı

dizi HBO için büyük hit, Kabloda 7,5 milyondan fazla izleyiciyi ve HBO Max’te milyonlarca izleyiciyi bir araya getiriyor.


daha fazla yükle…
https://nypost.com/2023/02/22/the-last-of-us-fans-spot-humiliating-editing-error-how-did-they-miss-this/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign Yer = %20 buton

Paylaşım URL’sini kopyalayın