Nisan 20, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ariana DeBose BAFTA memlerini ‘gerçekten seviyor’ ama Twitter trollemesini sevmiyor

Ariana DeBose BAFTA memlerini ‘gerçekten seviyor’ ama Twitter trollemesini sevmiyor

(CNN) Ariana DeBose, Londra’daki BAFTA Film Ödülleri’nden sonra “işini yapıyor” ve yumruklarını yumruklamaya çalışıyor.

DeBose açılışa yardım etti Ödülleri göster İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi tarafından Pazar günü sunulan, film yapımcılığındaki başarıları kutlayan ve performansları dikkat çekmek gecenin adaylarını kutlayan konseri sırasında kısaca rap yapmak.

Bunu takip eden günlerde, Mizah çok fazla Debuse’un ilk çıkışından, özellikle de “Angela Bassett gerekeni yaptı, Viola Davis, ‘The Woman King!'” sloganı sırasında dans hareketi yaptığı andan yaratıldı. “

DeBose beri Twitter’dan ayrıldı BAFTA yapımcısı Nick Bullen, – İddiaya göre açılışla ilgili troller ve nefret dolu tweetler yüzünden – dedi. türlü Salı günü, iyi niyetli performansına yönelik eleştirileri “inanılmaz derecede adaletsiz” olarak nitelendirdi.

“Odada konuştuğum herkes burayı çok sevdi” diyen Bolin, “oda alkışlıyordu ve insanlar müzikle bir nevi dans ediyorlardı” dedi.

Yapımcı ayrıca Bassett, Davis ve Jamie Lee Curtis gibi kadın adaylara yapılan atıfların dahil edildiğini belirterek, “filmde kadınlar için harika bir yıl oldu ve bunu kutlamak istedik” dedi ve DeBose’a ekledi, işte renkli bir kadın. kesinlikle oyununun zirvesinde. Ve pek çok düzeyde çok şey söyleyen bir şarkıyla BAFTA’ları açtı.”

DeBose – kim Oscar kazandı Geçen yıl Steven Spielberg’in “West Side Story” uyarlamasındaki performansından dolayı – Twitter’ı devre dışı bırakmasına rağmen rahatsız görünmüyordu. altında Popüler Instagram gönderisi Oyuncu, BAFTA performansından kaynaklanan en eğlenceli memlerden bazılarını derledi ve Pazartesi günü “Dürüst olmak gerekirse bunu seviyorum” yorumunu yaptı.

READ  Barry Humphreys: Komedyen Edna Everage 89 yaşında öldü