Mayıs 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cambridge Düşesi, pastel yeşil renkte zarif bir figür kesiyor

Cambridge Düşesi, pastel yeşil renkte zarif bir figür kesiyor

Pastelde güzel! Kate Middleton, Bahamalar’da okulu ziyaret ederken yerel bir tasarımcıdan 525 sterlinlik beyaz Jimmy Choo topuklu ayakkabılar ve 57 sterlinlik küpeler ile 350 sterlinlik yeşil bir portre elbisesiyle parlıyor.

  • 40 yaşındaki Kate Middleton, 350 sterlinlik pastel yeşil Self Portrait elbisesiyle zarifti.
  • Cambridge Düşesi, Bahamalar’daki ilk etkinlikte Prens William’a katıldı
  • Kraliyet, çarpıcı elbiseyi beyaz topuklu ayakkabıları ve 57 sterlinlik altın küpeleriyle eşleştirdi.
  • Çift, öğrenciler ve personelle tanıştıkları yerel bir okulu ziyaret ediyor

Cambridge Düşesi, bugün Bahamalar’daki ilk nişanı için 350 sterlinlik açık yeşil bir elbise seçerken şık bir figür çizdi.

Prens William’a 40 yaşındaki Kate Middleton, Nassau’daki Sybil Strachan İlkokuluna vardığında, öğrenciler ve personelle tanışmak için bir sınıfa katıldılar.

Kraliyet çifti, okula vardıklarında rengarenk şemsiyelerin altına yağan yağmurdan sığındı.

Düşes, bu vesileyle, kabarık kollu ve korsajı pilili detaylara sahip popüler marka Self Portrait’den açık yeşil bir midi elbise seçti.

Elbiseyi 525 sterlinlik beyaz Jimmy Choo ayakkabı ve yerel tasarımcı Nadia Irina’nın 57 sterlinlik altın damla küpesiyle eşleştirdi.

Cambridge Düşesi, Bahamalar'daki ilk nişanı için geldiğinde 350 sterlinlik pastel yeşil bir elbise seçtiğinde zarif bir figür çizdi.

Cambridge Düşesi, Bahamalar’daki ilk nişanı için geldiğinde 350 sterlinlik pastel yeşil bir elbise seçtiğinde zarif bir figür çizdi.

Prens William'a 40 yaşındaki Kate Middleton, Nassau'daki Sybil Strachan İlkokuluna vardığında, öğrenciler ve personelle tanışmak için bir sınıfa katıldılar.

Prens William’a 40 yaşındaki Kate Middleton, Nassau’daki Sybil Strachan İlkokuluna vardığında, öğrenciler ve personelle tanışmak için bir sınıfa katıldılar.

Sade görünmesini sağlamak için Kate, Bahamalı tasarımcının altın küpelerini tercih ederek minimal mücevherleri tercih etti.

Stil, çevrimiçi olarak “yaz mevsiminin vazgeçilmezi” olarak tanımlanıyor ve “tüm yıl boyunca giyilebilecek kadar kolay ve hafif”.

READ  Kanye West, tam zamanlı Kim Kardashian stilisti olmak için işinden ayrılmayı teklif etti.

Düşes, kahverengi buklelerini her zamanki stiline döndürerek, bir kez daha profesyonel bir şekilde şık ve zarif saçlarını korumaya çalıştı.

Çift ayrıca Bahamalar’daki okullardan çocukların Dük ve Düşes ile tanışmak için bağlantı kuracakları okulun sabah toplantısına katılmaya hazırlanıyor.

Göz alıcı bir makyaj görünümü seçen Düşes, şeftali rengi bir allık, açık bronzlaştırıcı ve bazı sevimli vurgulayıcılarla koyu kahverengi dumanlı bir göz taktı.

Sade görünmesini sağlamak için Kate, Bahamalı tasarımcının altın küpelerini tercih ederek minimal mücevherleri tercih etti.  Çevrimiçi stil şu şekilde tanımlanır:

Sade görünmesini sağlamak için Kate, Bahamalı tasarımcının altın küpelerini tercih ederek minimal mücevherleri tercih etti. Stil, çevrimiçi olarak “yaz mevsiminin vazgeçilmezi” olarak tanımlanıyor ve “tüm yıl boyunca giyilebilecek kadar kolay ve hafif”.

Elbise, çevrimiçi olarak “lüks malzemelerden güzel bir şekilde hazırlanmış” ile “kadınlık ve zarafet patlamaları” olarak tanımlanıyor.

Düşes, geçen yıl bu akşam Project Hold’da çalışanlara teşekkür etmek için bir etkinliğe ev sahipliği yaptığı için markanın ısmarlama 400 sterlinlik beyaz bir elbisesinde görünerek etiketi daha önce takmıştı.

“Aman Tanrım,” dedi Kate, bir tentenin altında yürürken. Hava durumu – İngiltere’nin yağmurunu yanımızda getirdiğimiz için üzgünüm”

Ve William da şaka yaptı: “Hava durumunu getirdik, değil mi?” Aslında, bugün Birleşik Krallık, 19°C’ye (66°F) ulaşan sıcaklıklar ve güney İngiltere’nin her yerindeki plajlara akın eden insanlar ile olağandışı sıcak havanın tadını çıkarıyor.

Çift ayrıca Bahamalar'daki okullardan çocukların Dük ve Düşes ile tanışmak için uzandığını görecekleri okulun sabah toplantısına katılmaya hazırlanıyor.

Çift ayrıca Bahamalar’daki okullardan çocukların Dük ve Düşes ile tanışmak için uzandığını görecekleri okulun sabah toplantısına katılmaya hazırlanıyor.

Bugünkü toplantıda Bahamalar’daki okullardan çocuklar çiftle tanışmak için uzandı. Bahamalar’daki okullar pandemi nedeniyle Mart 2020’den bu yıl Ocak ayına kadar yaklaşık iki yıl boyunca kapalıydı.

Bahamalar’daki ilk tam günlerinin ilerleyen saatlerinde William ve Kate, Kraliçe’nin birbirleriyle rekabet etmeleri beklenen platin yıldönümü onuruna yarışlara katılmak için adaların açıklarındaki sulara gidecekler.

READ  Disney + bu yıl daha sonra reklam destekli daha ucuz bir kategori başlatacak

Cambridge ayrıca, pandemi ile ilgili deneyimlerini duymak için yine başkentte bulunan Anma Parkı’nda gayri resmi bir toplantıda kilit çalışanlar ve ön saflardaki personelle zaman geçirecek.

Akşam, Genel Vali Sir Cornelius Smith’in ev sahipliğinde topluluk liderleri ve yerel kahramanların yer aldığı bir akşam yemeğine katılacaklar ve Dük konuşacak. Şu anda 19 Mart’ta başlayan ve onları Belize ve Jamaika’ya götüren sekiz günlük bir Karayip turundalar. Tur yarın sona eriyor.

Elbise çevrimiçi olarak eklenmiş olarak tanımlanıyor

Elbise, çevrimiçi olarak “lüks malzemelerden güzel bir şekilde hazırlanmış” “kadınlık ve zarafet patlamaları” olarak tanımlanıyor.