Mart 21, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cammy, yeni Street Fighter 6 çekiminde geliştirilmiş Hooligan Kombinasyonunu ve 2 Super Arts’ı sergiliyor


Bu haftanın yeni açıklama ve bilgi trendini sürdürürken, Street Fighter 6’nın çekirdek kadrosunun en son üyesine daha iyi bakmanın zamanı geldi gibi görünüyor.

Capcom, Cammy White için iyileştirilmiş Hooligan Kombinasyonu seçeneklerinin yanı sıra 2 Super Arts’ı gösteren bazı yepyeni oynanış görüntüleri yayınladı.

En son SF6 fragmanıyla birlikte gelen bilgilerde daha önce açıklandığı gibi, Cammy artık Hooligan Kombinasyonunu vurabilir, bu da hafif bir gecikmeye neden olur, ancak aynı zamanda sonraki saldırılarının etkilerini artırır/değiştirir.


Yeni görüntüler, dolu Fatal Leg Twister’ın bir rakibi havaya fırlattığını ve onu Spiral Arrow kombosunu ve muhtemelen diğer spesiyaliteleri genişletmeye açık bıraktığını gösteriyor.


Ayrıca ilk tanıtım videosunda yer almayan 2 süper sanatını da aldık ve bunlardan biri Super Street Fighter 2 Turbo’dan klasik Spin Drive Smasher’dı.


Yeni oyundaki ilk Super’in önceki oyunlarda doğrudan bir enkarnasyonu olup olmadığından emin değiliz, ancak Street Fighter Alpha 3’ten Killer Bee Assault ve Street Fighter 5’ten Cross Stinger Assault’un başlangıcına benziyor.


Bunu Overdrive Spiral Arrow’dan sonra yaptığı düşünüldüğünde, Cammy’nin 2. seviye Super Art’ı hareket havada yapılıyor gibi görünüyor ve bu aynı zamanda bir kombo genişletici görevi de görebilir.


Ayrıca, Cammy’nin SF6’nın ilk kadrosunda en az 4 Süper Sanata erişimi olan birkaç karakterden biri olacağını da doğruluyor, çünkü onun 3. seviyesini ve Street Fighter 2 filmine yapılan atıfı şimdiden gördük.Yeni görüntü düşüşü, Capcom’un Zangief ve Lily için benzer görüntüleri göstermesinden sonra geliyor, bu yüzden şimdiye kadar en azından her SF6 karakterini tanıtım fragmanlarının dışında gördük, ancak henüz öğrenemediğimiz çok şey var.

READ  Google Discover, Pixel Tablet'ten önce üç sütunlu bir kullanıcı arayüzü sunuyor