Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

The Mageseeker: A League of Legends Story, 18 Nisan’da başlayacak

The Mageseeker: A League of Legends Story, 18 Nisan’da başlayacak

Aksiyon RYO Sihir Avcısı: League of Legends Hikayesi PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC tüm dünyada piyasaya sürülecek buharVe Epic Games MağazasıVe tanrım Yayıncı Riot Forge ve geliştirici Digital Sun, 18 Nisan’da 29,99$’a çıkacağını duyurdu.

fiziksel Koleksiyoncu Sürümü Ayrıca, tümü özel bir özel kutuya yerleştirilmiş bir Sylas heykelciği, sanat kitabı, lüks sanat baskısı, Lux Comic Special Edition Ciltli, Sylas ve Lux rozetleri ve film müziği içeren 169,99 $ karşılığında satışa sunulacak.

Mağaza sayfalarında oyunun genel bir bakışını burada bulabilirsiniz:

Açık

yaratıcıları Digital Sun tarafından geliştirilmiştir. Ay ışığıVe Sihir Avcısı: League of Legends Hikayesi içinde geçen bir rol yapma oyunudur. efsaneler Ligi yapı. Demacia Krallığı’nda Sihir Avcıları, kamu düzeni adına sihir kullanarak vatandaşları ezme gücüne sahiptir – onları işe alarak ve beyinlerini aşılayarak, hapse atarak veya saklanmaya zorlayarak.

Magseekers’ın elindeki haksız esaretinden yeni kurtulmuş, sihir hırsızı bir büyücü olan Sylas olarak oynayın. Bir zamanlar sizi bağlayan zincirleri kullanarak, her seferinde bir Magisker olmak üzere, vatanınızı zorbalıktan kurtarmalısınız.

Sihrin kilidini açma zamanı.

Ana Özellikler

  • sihirli komut Büyü, savaş alanı da dahil olmak üzere her yerdedir. Kavurucu alevlerden ölümcül buza kadar çeşitli büyülerde ustalaşın ve benzersiz oyun tarzınızı özelleştirin. Zincirlerinizi sallayın ve düşmanlarınıza karşı sihir kullanın veya onları yumruklarınızla vurun – seçim sizin.
  • devrim yap Demacia devrime hazır, ancak ona liderlik etme zorluğunun üstesinden gelebilir misin? Ülke genelinde büyücüler bulmak ve onları amacınıza dahil etmek size kalmış. Üssünüzü yükseltmek ve benzersiz yeteneklerin kilidini açmak için büyüyen ordunuzun gücünden yararlanın.
  • Mirasınızı yaratın – Cadıları suçlu olarak görüyorsunuz ama herkes gerçeğe hazır değil. İster yeni ister eski olsun, güçlü düşmanlarla savaşın ve unutulmaz müttefiklerle müttefik olun. Demacia’nın geçmişine ait gömülü sırları yalnızca siz ortaya çıkarabilir ve bunları geleceğinin yönünü değiştirmek için kullanabilirsiniz.

Yeni fragmanı ve oyun görüntülerini aşağıdan izleyebilirsiniz. Galeri’de yeni bir dizi ekran görüntüsü görüntüleyin.

READ  Google Camera 8.8, Pixel 6'ya daha hızlı gece görüşü getiriyor

oyun fragmanı

klipleri oynat