Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Capitals’ın Flyers’ı 9-2 mağlup ettiği gülünç istatistikler

Capitals'ın Flyers'ı 9-2 mağlup ettiği gülünç istatistikler

Umarım ertesi sabah Chris’in sayılarından çok fazla gök gürültüsü çalmam, ancak bu geceki galibiyet oldukça saçmaydı ve bu oyundan bazı çılgın sayıları vurgulamamız gerekiyor.

Bu gönderiye ne kadar hazır olursanız olun, söz veriyorum, sunacağım çılgınlığa hazır değilim.


8

Bu, aşağıdakiler dahil olmak üzere, Flyers’a karşı kaç farklı Capitals oyuncusunun gol attığıdır. Kariyerinin golünü atan Alex Ovechkin. ilk periyotta 776. Bu, Ovi’nin bu sezon 46. golü ve 131. golüyle bir maça açılışı oldu. Salı günü Capital olarak ilk gollerini iki oyuncu attı: Matt Irwin ve Johan Larsson.

Lars Eller, Capitals adına iki gol atan tek oyuncuydu.


16

Bu, Flyers’a karşı en az bir puan kazanan Capitals oyuncularının sayısıdır. Bu oyunculardan 9’u 2 puan aldı. 1 oyuncu 3 gol attı: Justin Schultz (3 asist). Puan listesinde yer almayan oyuncular ise Nick Jensen, Markus Johansson ve Ilya Samsonov. ne utanç!

Capitals PR’a göreCapitals 16 oyuncusu aynı maçta bir sayı kaydettiği franchise tarihinde beşinci kez. Bunu en son 9 Ocak 2010’da Atlanta Thrashers’a karşı yaptılar – 12 yıl önce!!!


1.223

Matt Irwin’in Ulusal Hokey Ligi’nde en son gol atmasından bu yana geçen gün sayısı. Thejourneyman defans oyuncusu en son 6 Aralık 2018’de Vancouver Canucks’a karşı gol attı. Erwin, Nashville Predators’ın bir üyesiydi ve altında oynuyor… tahmin ettiniz… Peter LaViolet.17

Bu, takımdaki her forvet de dahil olmak üzere, güçlü bir oyunda kaç tane başkent patencinin zamanı oldu. Capitals adam avantajına sahipken sadece Nick Jensen paten yaptı. The Capitals’in dördüncü galibiyet serisi – Garnet Hathaway, Nic Dowd ve Johan Larsson – PP’de bir dakikadan fazla sürdü. Larson, maçın dokuzuncu golünü PP’ye attı ve bu da şakamızı tamamen bozdu.


4

Bu, Başkentlerin son 25 yılda tek bir maçta dokuz veya daha fazla gol atma sayısıdır. Bunu en son 2008’de yaptılar.


6

Bu, Conor Sherry’nin etrafı saran Martin Jones’a gol atmadan önce açık golün önünde attığı saniye sayısı. Birazdan bunun hakkında daha fazlası!


.778

Bu, sakatlanan Carter Hart’ın (.700) ikinci yarıya başlamasıyla yerine geçen Martin Jones’un kurtarış yüzdesi. Jones 27 vuruşta 6 gol kaçırırken, Hart 10’da 3’e yenik düştü. Yuk.


-5

Bu, oyundaki en kötü takım artı eksi Flyers savunucuları Kevin Connaughton ve Ronnie Attard’dı. Flyers’daki 18 patenciden 12’si artı ve eksi ile negatif bitirdi. 3 Flairs oyuncusu bir şekilde pozitif olmayı başardı: Travis Sanheim (+1), James van Rimsdijk (+1) ve Morgan Frost (+1).2

Bu Van Rimsdijk’in oyunda oynadığı numara, James ve Trevor. Bu aynı zamanda Van Riemsdyks’in JVR’nin üçüncü vuruşta maçın ikinci golünde diski ne kadar saptırdığıdır.Kazanmanın eğlencesi. Perşembe günü tekrar yapalım!

Afiş fotoğrafı: Pennybacker