Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

49ers’ın şutörü Jake Moody bacağından sakatlanarak oyundan çıktı. Zane Gonzalez, Chargers’a Karşı – NBC Sports Bay Bölgesi ve Kaliforniya

49ers’ın şutörü Jake Moody bacağından sakatlanarak oyundan çıktı.  Zane Gonzalez, Chargers’a Karşı – NBC Sports Bay Bölgesi ve Kaliforniya

Zaten zor olan bir yaz, 49ers’ın çaylak şutörü Jake Moody için daha da sorunlu hale geldi.

Takım, Moody’nin bu haftaki antrenman sırasında sağ kuadriseps gerginliği yaşadığını ve 49ers’ın Cuma gecesi Los Angeles Chargers’a karşı sezon öncesi maçında forma giyemeyeceğini açıkladı.

Tecrübeli şutör Zane Gonzalez, Levi’s Stadyumu’ndaki sezon öncesi finallerinde vuruş görevlerini üstlenecek.

Mody gün geçtikçe enfeksiyon kapıyor. 49ers normal sezonu 10 Eylül Pazar günü Pittsburgh Steelers’ta açacak.

Moody, 49ers’ın üçüncü turda (genel klasmanda 99. sırada) franchise tarihindeki en isabetli oyuncu olan kıdemli Robbie Gould’un yerine Michigan ürününü seçmesinden bu yana birçok incelemeyle karşı karşıya kaldı.

Moody, 49ers’ın ilk iki sezon öncesi maçında titrek görünüyordu, beş atış denemesinin üçünü yaptı ve iki ekstra puanından birini kaçırdı.

49ers’ın geçen hafta Denver Broncos’a karşı aldığı 21-20’lik galibiyetin son maçında maçı kazandıran vuruşu yaptı ancak 32 yarda denemesi zar zor doğru direğe ulaştı.

Moody maçtan sonra “Harika bir vuruş değildi” dedi. “Dürüst olmak gerekirse hiçbirinin bu kadar temiz olduğunu söyleyemem. Geçen sefer temiz bir top almaya bu kadar yaklaşmıştık. Bu sadece bir öğrenme eğrisi. Antrenmanların sahaya yansımasını sağlamak istiyorum.”

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin

READ  Los Angeles Lakers'lı Russell Westbrook, kayıp sonrası Minnesota Timberwolves'ın saçma sapan konuşmasıyla dalga geçti