Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cardi B, yeni şarkısında rakiplerinin “yıprandığını” açıkladı

Cardi B, yeni şarkısında rakiplerinin “yıprandığını” açıkladı

Cardi B Danielle Venturelli/Getty Images

Cardi BŞarkıcının geri dönüşü tüm hızıyla sürüyor ve yeni şarkısında kendisinden nefret edenlere bir mesaj veriyor.

31 yaşındaki Cardi, 15 Mart Cuma günü yayınlanan “Enough (Miami)”nin başında “Ben sana karşı ve kimi seçtiklerini biliyorsun” şarkısını söylüyor. Şarkı, Cardi'nin “Kaltaklar yıkandı, bulaşıkların üzerinde sabun var / Sıkışan bir boa gibi sıkıyorum / Bir sürtük, eski sürtük, yeni sürtük / Siz sürtüklerin hiçbirinin yapamayacağı” şarkısını söylerkenki havasını sergiliyor.

Cardi, şarkıda rakiplerinden hiçbirinin ismiyle bahsetmiyor, ancak koroda “süreçlerimi bağlamak” hakkında rap yapıyor ki bu da ince bir gönderme olabilir. Nicki Minaj City Girls'te çalışıyor GT. Cardi, 2018 yapımı “Twerk” filminde City Girls'le birlikte çalışırken, JT (doğum adı: Jatavia Shakara Johnson) hapisteydi. Ağırlaştırılmış kimlik hırsızlığı. Cardi ve 31 yaşındaki JT, 2022'de X konusunda kamuoyunda anlaşmazlık yaşarken JT, 41 yaşındaki Minaj ile arkadaşlık kurdu.

Cardi'nin yaklaşan ikinci albümünden olduğu iddia edilen yeni single'ı, Cardi'nin boş bir sahnede bir dizi dar kıyafetle şarkı söylemesinden oluşan göz alıcı bir görselle geliyor.

Invasion of Privacy'nin uzun zamandır beklenen devamı olan Cardi B'nin yeni albümü hakkında bilmeniz gereken her şey

İlgili: Cardi B'nin ikinci albümü hakkında bilmeniz gereken her şey: çıkış tarihi ve daha fazlası

Cardi B'nin Invasion of Privacy ile rap dünyasını ele geçirmesinden bu yana neredeyse altı yıl geçti ve hayranları ona yetişmeye hazır. Bu destekçilerden biri de Cardi'nin görüşmediği kocası Offset'ti ve 19 Şubat'ta onu bu kararı vermeye teşvik etmek için Instagram'da paylaşım yaptı. “Var olmayı bırak [scared] “Offset” albümünü çıkardı. […]

Şarap kırmızısı bikiniyle uyumlu saçlarla başlıyor ve ardından Hot Topic'in yırtık balık ağlarına benzeyen, birbirine yamalı siyah bir kıyafet giyiyor. Kapüşonluyu andıran, kiraz kırmızısı renginde uzay çağı striptizci görünümü var Kylie Minogue“Seni Kafamdan Çıkaramıyorum” kıyafeti, beyaz tişört ve zar zor iç çamaşırı kombinasyonu.

“Enough (Miami)”, Cardi'nin 2021'deki “Up”tan bu yana ilk single'ı olan “Like What (Freestyle”)'ı yayınlamasından iki hafta sonra geliyor. Freestyle, Billboard Hot 100 listesinde ilk 40'a girdi ve 38. sıraya yerleşti. , AvadEkteki videoyu çıkarın.

32 yaşındaki Migos rapçisi, Cardi'yi 2018 albümünün ikinci bölümünü yayınlama konusundaki korkularını yenmeye teşvik etti. Gizlilik ihlali. “Var olmayı bırak [scared] 19 Şubat'ta Instagram Hikayesinde “Albümü bırakın” diye yazdı ve yeni müziğinin “ateş” olduğunu ve “st deliriyor” olduğunu ekledi.

Cardi, Ağustos 2023'te yaptığı bir röportajda “Herkes bana her zaman plağı şimdi çıkarmam gerektiğini söylüyor” dedi. Vogue Meksika ve Latin Amerika. “'WAP'ı çıkardığımda ve 'Up'ı yayınladığımda bunu yaptılar, ancak onlara her zaman bu single'lardan sonra çok beklemeyeceğimi söyledim. O yüzden bizi izlemeye devam edin çünkü çok yakında çıkacak.”

READ  İki Fox News çalışanı Matt Napolitano ve Adam Bethlin Noel haftasonunda hayatını kaybetti