Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Oprah Winfrey, GLAAD Medya Ödülleri'nde AIDS'ten ölen erkek kardeşini onurlandırdı

Oprah Winfrey, GLAAD Medya Ödülleri'nde AIDS'ten ölen erkek kardeşini onurlandırdı

Oprah Winfrey, 35. GLAAD Medya Ödülleri'nde Öncü Ödülünü alırken kardeşi Jeffrey Lee'yi onurlandırdı.


Winfrey, Lee hakkında konuşurken duygulandı, 1989'da 29 yaşındayken AIDS'ten ölen kişiPerşembe gecesi törendeki kabul konuşması sırasında.


“Pek çok insan bunu bilmiyor ama 35 yıl önce ağabeyim Jeffrey Lee henüz 29 yaşındayken AIDS nedeniyle öldü. O zamanlar toplumda büyürken biz bunu bilmiyorduk. Bizde eski talk-show sunucusu, “dil,” dedi. “Cinselliği ve cinsiyeti şu anda yaptığımız gibi anlamak veya konuşmak.”Şöyle devam etti, “O zamanlar kardeşimin eşcinsel olmaktan duyduğu utancı ne kadar içselleştirdiğini bilmiyordum. Keşke bu özgürleştirici zamanlara tanık olacak ve bu gece burada benimle olacak kadar yaşasaydı.”


Winfrey, kardeşinin bir ilham kaynağı olduğunu söyledi oprah winfrey gösterisi, İlk bölüm 8 Eylül 1986'da yayınlandı ve Mayıs 2011'de sona erdi.


Oprah Winfrey, 35. GLAAD Medya Ödülleri'nde.

Michael Kovach/Getty Images


“Her yıl Opera “Benim için gösteri, aslında insanların daha özgün olmasına yardımcı olan hikayeleri paylaşmakla ilgiliydi ve bunun özgür olmanın ne anlama geldiğinin en gerçek biçimi olduğunu biliyorum” dedi. Tamamen kendin olabilmek için. Bir insan olarak kendinizin en doğru ifadesine sahip olmak.”


A basın bülteni By GLAAD, Winfrey'in bu onuru “savunuculuğu ve LGBT topluluğuyla ilgili kişilerin ve konuların kabul edilmesinde önemli bir fark yaratması” nedeniyle aldığını belirtiyor.


Oprah Winfrey, 2023 Akademi Müzesi Galasında.

Taylor Hill/WireImage


Mor işlemeli zarif siyah bir elbise giyen Winfrey, defilesinde ve takip eden yıllarda bu değerleri nasıl öne çıkardığına dair örnekler verdi.


“Harpo ve OWN aracılığıyla LGBTQ hikayelerine odaklanan projeleri desteklemekten ve üretmekten gurur duyuyorum. Ayrıca Here Tonight adayı Trace Lysette ve muhteşem Hulu dizimiz gibi orijinal karakterleri beyazperdeye taşımak için queer ve trans film yapımcılarını işe almaya devam edeceğim. ” Siyah kek“dedi Winfrey.


Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanların ücretsiz günlük bülteni Ünlü haberlerinden ilgi çekici ilgi çekici hikayelere kadar, İNSANLARIN sunduğu en iyi şeyler hakkında güncel kalmak için.


“Ve bu yolda doğru ilerlememizi sağlamak için GLAAD ile çalışabildiğim için çok minnettarım çünkü bunu biliyorum, biliyorum, kesinlikle biliyorum – çünkü birbirimizi görebildiğimiz zaman, Bir insanın gerçeğini desteklemeye açık olduğumuzda birbirimizi gerçekten görüyoruz.” Aksi takdirde bu hepimize dolu, zengin ve canlı bir yaşam sağlar.

READ  Markanın başkanı, Balmain'in yeni koleksiyonunun Paris'te bir teslimat kamyonu çalındığında çalındığını söyledi