Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cardinals, Zach Ertz’i serbest bıraktı. Eagles’a dönmek mantıklı mı? – NBC Sports Philadelphia

Cardinals, Zach Ertz’i serbest bıraktı.  Eagles’a dönmek mantıklı mı?  – NBC Sports Philadelphia

Eski takım arkadaşı JJ Watt’a göre Zach Ertz, Kartlar tarafından serbest bırakılmasını istedi ve aldı ve bir yarışmacıyla sözleşme imzalamayı umuyor.

Beş kez Pro Bowl koşucusu olan Watt, Perşembe günü ilk sekiz sezonunu Eagles’ta geçiren ve 579 pas yakalayan Ertz hakkındaki haberi tweetledi – 2İkinci kısaltma– Şimdiye kadarki en fazla Kartal, Hall of Fame üyesi Harold Carmichael’den yalnızca 10 tane daha az.

Kartallar, köşe oyuncusu Tai Guan ve 5 karşılığında Ertz’i Kartlara takas etti.sen– 2021 sezonu için altı maç seçin, ancak Ertz oraya vardığında Arizona 5-0 iken, o yılın geri kalanında 6-6, geçen yıl ise 4-13 kazandılar ve bu yıl 1’in altında 2-10 oldular.sokakAntrenör Jonathan Gannon, Eagles’ın son iki sezondaki savunma koordinatörü.

Ertz, Kartlar adına 28 maçta 1.167 yarda boyunca 130 pas ve sekiz tank avcısı yakaladı. Dörtlü sakatlığı nedeniyle 7. haftadan beri oynamadı. Sakatlanmadan önce bu yıl 187 yarda boyunca sadece 27 yakalama ve yedi maçta bir gol atma başarısı göstermişti.

Eagles’la Ertz rekor kıran zorlu bir sondu ve bir Super Bowl şampiyonuydu.

Eagles formasıyla 6.267 yarda için 579 pas ve 38 tank avcısı yakaladı ve 2017, 2018 ve 2019 sezonlarının ardından Pro Bowl’a çıktı. 2018’de 116 resepsiyonla zorlu sonlar için NFL rekoru kırdı.

2017 sezonunun ardından Minneapolis’te düzenlenen Super Bowl LII’de Ertz, Eagles tarihindeki en büyük iki yakalamayı gerçekleştirdi. Patriots’un 33-32 öne geçmesinin ardından Kartallar 4 karşılaşmayla karşılaştı.sen-ve- 5:39 kala orta sahanın gerisinde kalan Ertz, Nick Foles’ten kısa bir pas yakalayarak topa hakim oldu. Bu sürüşün ilerleyen saatlerinde, 2:25 kala Foles’ten 11 yarda tank avcısı pası yakaladı ve Eagles’a serinin 57 yıldır ilk şampiyonluğuna giden yolda kesin bir liderlik sağladı.

READ  Red Sox ile Kenley Jansen iki yıllık anlaşmaya vardı

Ertz, Cards’a takas edildiğinde bir gün Eagles’a dönüp Carmichael’ın rekorunu kırmak istediğini söyledi.

Mümkün mü?

Kartallar dar uçta zayıftır. Dallas Goedert kırık kolunun tedavisine devam ediyor ve Çarşamba günü antrenman yapmadı, Grant Calcaterra Çarşamba günü ayak bileğinden sakatlanarak antrenmanı kaçırdı ve Calcaterra ve Stoll’un bu yıl 27 yarda boyunca toplam dört yakalaması var.

Ertz geçen hafta 33 yaşına girdi ve feragatnameleri kabul ettiği varsayılırsa, Kartlarla olan mevcut sözleşmesi (Mart 2022’de imzaladığı üç yıllık, 31,65 milyon dolarlık bir anlaşma) sona erecek. Ertz’in bu yılın geri kalanı için yaklaşık 4,4 milyon dolar borcu var ve 2024’te 7,96 milyon dolarlık bir taban maaşı var. Ertz’in 709 kariyer resepsiyonu var, 8sen– NFL tarihindeki en yüksek puan ve yedinci sıradaki Jimmy Graham’ın sadece beş gerisinde.