Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Carlene Carter, Beyonce'nin “Kovboy Carter”ına yönelik olumsuzluğu sorguluyor.

Carlene Carter, Beyonce'nin “Kovboy Carter”ına yönelik olumsuzluğu sorguluyor.

Beyoncé'nin “Cowboy Carter” albümünü duyurmasından bu yana geçen haftalarda, şarkıcının country müziğe geçişi ve siyahi sanatçıların bu türe başlangıcından bu yana uzun süredir gözden kaçan katkıları hakkında çok fazla yorum yapıldı.

Beyoncé ve kocası Sean “Jay-Z” Carter'ın evli soyadından gelen albümün adı ve müzikleri geniş çapta en büyük etkileri olarak görülen Carter ailesinin bıraktığı uzun miras hakkında da daha esprili yorumlar yapıldı. Ülke türünde. Grup 1920'ler ve 1950'ler arasında kayıt yaptı ve Sarah Carter, kocası A.B. ve yengesi/baş gitarist Maybelle ile başladıktan sonra, daha sonra Maybelle'in kızları June (daha sonra Johnny Cash'in uzun süredir eşi), Anita ve Helen. .

Deneyimli bir country şarkıcısı olan June'un kızı Carlin, Beyoncé'nin adaşı ve albümü “Country Carter” için bazı olumlu sözler söyledi ve onu geniş aileye davet etti: “Carter Kızlar Kulübü'ne sıcak bir hoş geldiniz!” Açıklamanın tamamı şöyle:

Beyoncé'nin yeni country albümü “Cowboy Carter”ın piyasaya sürülmesiyle ilgili kendimi biraz olumsuz hissediyorum.

Bir Carter kızı olarak ve uzun bir Carter kızları soyundan gelen biri olarak, birinin Carter'a neden bu şekilde davrandığını merak ettim.

İnanılmaz derecede yetenekli ve yaratıcı bir kadın ve belli ki country müziği sevdiği için bunu yapmak istedi. Kitabımda, o bizden biri, Carter Kadınları ve biz her zaman kalbimizde hissettiğimiz müziği deneyerek ve ruhun yönlendirdiği riskler alarak sınırları zorladık. Bazen country müzik “kuruluşu” o kadar da hoş karşılanmıyordu ve bazen bu açık kollarla kabul ediliyordu. Chuck Berry'nin dediği gibi, “Bu asla bilemeyeceğinizi gösteriyor.”

Beyoncé'ye ve tüm bu karşı çıkanlara, ona hayran olduğumu, onu ve yaptığı her şeyi sevdiğimi bildirmek için buradayım. Tıpkı Carter'ın kalplerimizin, sadece country müzik için değil, her türlü müzik için sevgiyle dolu kalplerimizin sesini takip etmeyi seçtiği yaklaşık 100 yıldır olduğu gibi, Carter'ın cesaretinin de kendisinde olduğunu bilmek beni mutlu ediyor.

Carter Kızlar Kulübü'ne sıcak bir hoş geldiniz! Bu karşı çıkanların söyleyene dönüşmesi an meselesi.

Çok sevgi ve destekle.

Carlene Carter