Haziran 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Courteney Cox, Scream 7 için görüşmelerde

Courteney Cox, Scream 7 için görüşmelerde

Kaynaklar, Courteney Cox'un Scream serisine geri dönebileceğini söylüyor türlü “Scream”in yaratıcısı ve yazarı Kevin Williamson tarafından yönetilecek olan slasher serisinin yedinci filminde Gale Weathers rolünü yeniden canlandırmak için görüşmelerde bulunuyor.

Bu haber, Neve Campbell'ın maaş anlaşmazlığı nedeniyle “Scream 6″yı kaçırdıktan sonra Sidney Prescott rolüne geri döneceğini duyurmasından yaklaşık iki hafta sonra geldi.

“Sidney Prescott geri döndü!!!!” Campbell 12 Mart'ta Instagram'da bir gönderi paylaştı. Bu filmlere ve onların benim için ifade ettiği değere olan takdirim hiçbir zaman azalmadı. Benden çok saygılı bir şekilde Sydney'i beyazperdeye geri getirmemin istendiğini ve bundan daha fazla heyecanlanamayacağımı söylemekten büyük mutluluk ve gurur duyuyorum.

Williamson, Instagram'da şunları yazdı: “İlk senaryom Scream'in efsanevi yönetmen Wes Craven tarafından yönetilmesinin üzerinden neredeyse 30 yıl geçti. Bunun böyle olacağını ya da serinin yedinci filmini yöneteceğimi hiç beklemiyordum. Ben Minnettarlık ve heyecandan bunalmış durumdayım ve “'Scream' serisinin bir sonraki bölümünde Sidney Prescott'u geri getireceğimiz bu yolculuğa Neve ve tüm 'Scream' ailesiyle birlikte çıkmak için sabırsızlanıyorum. Tüm 'Scream'lere teşekkür ederim. ' Hayranlar. Siz vermeye devam eden hediyesiniz.”

Serinin yedinci bölümü geçen yıl Spyglass'ın yıldızı Melissa Barrera'yı İsrail ile Hamas arasındaki savaşla ilgili şirketin Yahudi karşıtı olarak nitelendirdiği paylaşımları nedeniyle kovması ve Jenna Ortega'nın da görünürdeki bir zamanlama çatışması nedeniyle işten ayrılmasıyla çöktü.

Son iki Scream filminde Chad Mix Martin'i canlandıran Mason Gooding, bu ayın başlarında Scream 7'nin yolunu bulacağını öngörmüştü. “Ben para kazanabilirsem, onların da kazanacağını garanti ederim” dedi. türlü Mart başında Vanity Fair ve Instagram'ın Oscar öncesi partisinde.

Şöyle devam etti: “Her şey, hayranlar için en iyi film gibi görünen filmi takip etmekle ilgili. … İnsanlar bunu istiyorsa, bunu gerçekleştirmek için kesinlikle ellerinden gelen her şeyi yaparlar.”

READ  Andrew Callahan cinsel taciz suçlamalarına yanıt verdi

Brent Lange'nin ek raporu.