Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Carnival Cruise Line, Grand Durk’a dönmek için güncelleme sunuyor

Carnival Cruise Line, Turks ve Caicos’taki Grand Durk şehrine dönmek için çoktan gecikti ve bu bekleyiş Aralık 2021’de sona erecek. Ancak şimdilerde merakla beklenen geri dönüşün biraz beklemesi gerekecek gibi görünüyor. Uzun.

Carnival’s Grand Dirk Return ile ilgili güncelleme

Miami merkezli kruvaziyer hattı, bu ay Grand Durk’a en çok beklenen dönüş. Marty Haçı Grand Durk, Deniz Kuvvetleri’nde 21 ay boyunca bir kruvaziyer ziyaretçisi olmadan, 7 Aralık 2021’de Cruise Center’a dönen ilk gemi oldu, ancak bu çağrı seyahat programından çıkarıldı.

Bazı güzergahlar Aralık 2021’e kadar zaten kaldırıldı Ada, gemileri karşılamaya henüz hazır olmadığı için popüler bir nakliye limanıdır. zaten iki gemi var Marty Haçı 7 Aralık ve 18 Aralık 2021’deki kalkışlar dahil Grand Durk’a gidemez. karnaval büyüsü 4 Aralık’ta Port Canaveral’dan seyahat edin Arama da silindi.

Fotoğrafın izniyle: Carnival Cruise Line

Carnival Cruise Line kesin bir dönüş tarihi vermese de Cruise Line’ın marka elçisi John Heald gemilerin neden henüz dönmediğini açıkladı:

“Liman iki yıldır kapalı. Kazı, altyapı ve plajların binlerce insanın eğlenmesi için hazır olduğundan emin olmak için yapılması gereken birçok test var. Ayrıca, seyahat ettiğimiz tüm yerlerin Hükümet politikalarını dinlemek ve bunlara uymak önemli bir çabadır.

Ayrıca okuyun: Bir gemi tatili sırasında Grand Durk’ta yapılacak şeyler

Devam etti, “Bu yüzden, anlayışınızı rica etmek ve gemi ve limanda en iyi zamanınızı geçireceğiniz konusunda sizi temin etmek için buradayım ve yakında Grand Durk’a güvenle yelken açmak için sabırsızlanıyorum.”

Gemiler hala Aralık ayında dönebilir

Tersane uzun bir süredir kapalı olduğu için, her birini güvende tutmak için protokoller, yerel satıcılar ve turlar dahil olmak üzere konukları tekrar karşılamaya hazırlanmak için çalışmalar devam ediyor. Hızlı üretime rağmen, Turks ve Caicos hükümeti şimdi 13 Aralık 2021 haftasında yeniden açılmayı planlıyor. İlk geminin kesin dönüş tarihi henüz bilinmiyor.

Grand Dirk Yolcu Limanı
Fotoğraf telif hakkı: Cruise Hive

Grand Durk’un önemli özelliklerinden biri, sakinlerinin binlerce yolcu gemisinden korunmasını sağlamasıdır.

READ  24 Saat Türkiye: Kapanmayan Çorbacılar Hakkında Her Şey

Son zamanlarda, Sağlık Bakanı Jamel Ribson daha önce söyledi Marty Haçı Daha önce 7 Aralık’ta bekleniyordu “Dolayısıyla, gerçek sağlık protokolünün bir parçası olmadan önce, 6.000 kişinin, daha fazla insanın adaya gelmesini sağlamak için yeterli güvenlik katmanının bulunduğundan emin olmamız gerekiyor. Genel olarak, bu riskleri azaltıyoruz.”

Carnival Corporation adlı bir ana şirketten geliyor. 73 milyon dolardan fazla yatırım yapmayı kabul etti Turks ve Caicos Adaları ile. Grand Dirk Cruise Center, sadece Carnival Cruise Line misafirlerine değil, aynı zamanda Princess Cruise ve Holland America Line gibi kardeş serilerden de en iyi deneyimi sağlamak için bir dizi yükseltme dahil olmak üzere 25 milyon $ alacak.

Grand Durk'ta karnaval yolcu gemileri