Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

CG “Dirk” ve Joyce Therkildsen, yeni Iowa Eyalet Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Binasını bağışladı • Haber Servisi Iowa Eyalet Üniversitesi

CG “Dirk” ve Joyce Therkiltson

AMES, Iowa – CG “Turk” ve Joyce A. McEwen Therkildsen, Iowa Eyalet Üniversitesi’nde endüstriyel ve üretim sistemleri mühendisliği için yeni bir tesis için 42 milyon dolar para ödülü sözü verdi. Yarının yenilikçi, hızlı ve akıllı süreçlerini tasarlamak için bilgi edinin

Iowa Eyalet Üniversitesi Rektörü Wendy Winterstein, “Iowa Eyaleti mezunları, akademik yeteneğimizin gelecekteki başarılar için sağlam bir temel oluşturduğunu biliyor” diyor. Öğrencilerimizi teknoloji dünyasında başarılı olmaya hazırlamak. Cömertlikleri için minnettarız.”

Çarşamba günü, Iowa Mütevelli Heyeti Mülkiyet ve Tesisler Komitesi, Therkiltsense anısına “Therkiltson Endüstri Mühendisliği” binasının adını onayladı. Tam kurul, önerilen adı Perşembe günkü onay gündeminin bir parçası olarak değerlendirecek.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ziyaret edin Engineering.iastate.edu/therkildsen-bina.

Therkildsense’nin kesin lider hediyesi, Iowa eyaletiyle uzun süredir devam eden ilişkilerinin bir parçasıdır. 1959 sınıfının üyeleri, CG “Dirk” Therkiltson bir endüstri mühendisliği mezunuydu ve Joyce A. McQueen Therkiltson, Zooloji ve Beden Eğitimi alanında lisans derecesine sahiptir. Dirk ve Joyce, Illinois merkezli Industrial Heart Chrome Limited’in yarı emekli CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı ve Kurumsal Sekreteridir.

Therkildsens hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin Engineering.iastate.edu/therkildsen-bina.

READ  Silver Airways, Turks ve Caicos Adaları'na yeni hizmet başlatıyor - Manyetik Medya