Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Channing Tatum müstakbel kayınpederi Lenny Kravitz'i anıyor: “Efsane”

Channing Tatum müstakbel kayınpederi Lenny Kravitz'i anıyor: “Efsane”

Channing Tatum büyüklüğü gördüğünde anlıyor.


Müstakbel kayınpederi Lenny Kravitz, Salı günü Hollywood Walk of Fame'de yıldızını kutladıktan sonra, 43 yaşındaki Tatum, Lenny'nin bir fotoğrafını yeniden paylaştı… Onun Instagram Hikayeleri Sadece “Efsane… dönem” yazdı.


Lenny (59 yaşında) şu yorumu yaptı: “Ne gündü.” Yerel ağ işlevi35 yaşındaki kızı Zoe ve Denzel Washington'la birlikte fotoğraflar ve elbette müzik efsanesinin yeni rol arkadaşıyla birlikte kırmızı halıda poz verdiği bir fotoğraf da vardı.


Dört kez Grammy Ödülü kazanan sanatçı, yorumunu şu sözlerle tamamladı: “Teşekkür ederim @hwdwalkoffame “İnanılmaz bir onur.”


Hiçbir hikayeyi kaçırmayın – abone olun İnsanların ücretsiz günlük bülteni Ünlü haberlerinden ilgi çekici ilgi çekici hikayelere kadar, İNSANLARIN sunduğu en iyi şeyler hakkında güncel kalmak için.


Channing Tatum, Lenny Kravitz'i övüyor.

Channing Tatum/Instagram


Tatum ve Zoe, Lenny'nin Capitol Records Binası önünde Şöhret Kaldırımı'nda 2.774'üncü yıldızı aldığı Hollywood Bulvarı'na katılan ünlüler ve halk arasındaydı. the yarasa Adam Oyuncu ve Denzel Washington, yıldızın Salı günkü töreninde babası adına konuştu.


Çiftin ortaya çıkışı, yakında çıkacak filmlerinin kamera arkası görüntüleri ve fotoğrafları ortaya çıkmaya başladıktan haftalar sonra geldi. İki kez göz kırpZoë'nin ilk yönetmenlik denemesi ve çiftin ilişkisinin başlangıç ​​hikayesi.


26 Ocak'ta Tatum, Instagram'da bir anlık fotoğraf ve kısa bir video paylaştı. Zoe film setinde çalışıyorilk filminde büyük harflerle “kesinlikle ezdiğini” yazdı. Kedi Adası.


Ertesi gün Zoe katıldı Film setinden görüntüler Nişanlısının çıplak göğsünü açığa çıkaran açık bir gömlek giydiği Polaroid fotoğrafı da dahil olmak üzere Instagram'da. “#iki kez göz kırp 23 Ağustos'ta sinemalarda 🌴” diye yazdı son paylaşımın başlığına.


Channing Tatum konser sırasında Lenny ve Zoe Kravitz'in fotoğrafını çekiyor.

Rodin Eckenroth/Getty


Salı günkü yıldız partisinde Lenny, PEOPLE'a özel olarak şunları söyledi: “Bu sokakta olmak inanılmaz bir onur. Hayatlarında harika şeyler başarmış tüm bu harika insanlarla birlikte olmak bir onur.”


Şöyle devam etti: “Bunu hiç düşünmemiştim. Dediğim gibi çocukken bu sokaklarda bir aşağı bir yukarı yürürdüm ama o gece nerede uyuyacağımı hep düşünürdüm.” “Şimdi buna sahip olmak çok gerçeküstü hissettiriyor ve gerçekten minnettarım.”


Zoe, Tatum ve 69 yaşındaki Washington'un yanı sıra Marla Gibbs ve Ferdine White gibi yıldızlar da törene katılarak desteklerini gösterdi.


Lenny, PEOPLE'a törende etrafının sevdikleriyle çevrili olmasından bahsetti: “Bu her şey demek.” “Yıldız güzel bir şeydir ama onu paylaşacak insanlar olmasaydı aynı olmazdı.” “Beni tüm hayatım boyunca tanıyan ve bu yolculuğu benimle birlikte yürüyen bu kadar çok insanın burada olması gerçek bir hediye” diye ekledi.

READ  Personele Not - Son Tarih