Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“General Hospital”ın yıldızı Robyn Bernard, 64 yaşında Kaliforniya'da hayatını kaybetti

“General Hospital”ın yıldızı Robyn Bernard, 64 yaşında Kaliforniya'da hayatını kaybetti

eğlence

“General Hospital” dizisindeki rolüyle tanınan Robyn Bernard hayatını kaybetti. 64 yaşındaydı.

İngiliz Daily Mail gazetesine göre, Bernard'ın cesedi Salı sabahı California, San Jacinto'da “bir işyerinin arkasındaki açık alanda” bulundu. Bir basın açıklamasına Riverside İlçesi Şerif Ofisi'nden.

Uzun süredir devam eden dizide Terry Brooke karakterini canlandıran oyuncunun sabah saat 4.08'de hayatını kaybettiği açıklandı.

Adli tabip, polisin ölüm soruşturması yapması için çağrılmasının ardından Bernard'ı parmak izlerini kullanarak tespit etti. TMZ'ye göre.

Bernard Salı sabahı erken saatlerde San Jacinto'daki bir işyerinin arkasındaki açık alanda bulundu. Getty Images

Gazete, çarşamba günü otopsi yapılmasının planlandığını ancak toksikoloji sonuçlarının haftalar sürebileceğini bildirdi.

Ölümünde bir faul olduğundan şüphelenilmiyor.

Bernard, 26 Mayıs 1959'da Gladewater, Teksas'ta doğdu ve oyunculuk kariyerine başlamadan önce “Diva”, “Simon & Simon” ve “Betty Blue” gibi birçok küçük televizyon rolünde rol aldı.

1984 yılında “General Hospital”da Terry O'Connor olarak da bilinen Terry Brooke rolünü üstlendi ve 1990 yılında diziden ayrılana kadar 145 bölüm boyunca bu rolü üstlendi.

Bernard'ın üzerinde çalıştığı diğer projeler arasında “Whiz Kids”, “The Facts of Life”, “Tour of Duty” ve “Kings for a Day” yer alıyor.

Bernard, 26 Mayıs 1959'da Gladewater, Teksas'ta doğdu ve oyunculuk kariyerine başlamadan önce “Diva”, “Simon & Simon” ve “Betty Blue” gibi birçok küçük televizyon rolünde rol aldı. Getty Images
1984 yılında General Hospital dizisinde Terry O'Connor olarak da bilinen Terry Brooke rolünü üstlendi ve 1990 yılında diziden ayrılana kadar 145 bölüm boyunca bu rolü üstlendi. © ABC/Everett Koleksiyonunun izniyle

Bernard, 2002 yılında son rolü olacak olan Liseden Sesler filminde psikiyatrist olarak rol aldı ve o zamandan beri Hollywood'un ilgi odağı olmadı.

Babası Jerry Wayne Bernard ve kız kardeşleri Crystal ve Scarlett hayatta kaldı.

Daha fazla yükle…
https://nypost.com/2024/03/14/entertainment/general-hospital-star-robyn-bernard-dead-at-64-in-california/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Paylaşım URL'sini kopyalayın