Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

‘Chicago PD’: Tracy Spiridakos, Jesse Lee Soffer Leaving ile etkileşime giriyor

'Chicago PD': Tracy Spiridakos, Jesse Lee Soffer Leaving ile etkileşime giriyor

Kıpırdama, benim küçük “yüksek” kalbim.

Chicago Polisi Aktris Tracy Spiridakos, ekrandaki kocası Jesse Lee Souffer’ın öldüğü haberini açtı. O ayrılacak Dick Wolf’un gelecek sezon 10’daki eylemleri.

Oyuncu, “Jesse, ne diyebilirim ki, sen gelmiş geçmiş en iyisin” yazdı. Instagram. “Nezaketiniz, rehberliğiniz ve dostluğunuz için teşekkür ederim. Sen bir kızın isteyebileceği en büyük ekran kocasısın. Her gün seninle olmayı özleyeceğim. Dünyanın seni bir sonraki adımda neler beklediğini görmek için sabırsızlanıyorum. #sonsuza kadar.”

Daha önce bildirildiği gibi, Soffer ayrılmaya hazır Chicago Polisi Sonbaharda – 10. sezon, 21 Eylül Çarşamba, saat 10/09’da NBC’de başlıyor – 2014’teki galasından bu yana Dedektif Jay Halstead’i oynadı. Bu, Soffer Halstead ve Spyrdakus arasındaki romantik eşleşme olan “Upstead”in tabutuna bir çivi çakıyor. , çünkü artık etrafta olmayacak.

İstihbarat polisleri, 9. sezonda mahkeme salonundan kaçmadan önce 8. sezonda resmen çıkmaya başladı. Voight’u silah zoruyla tutan Anna’yı devirmek için Sezon 9 finalinde birlikte göründüler. (Son özetin tamamını okuyun Burada.)

Nasılsın #OneChicago ailesi? En sevdiğiniz duygu ve anılarınızı aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

READ  Hipgnosis tarafından elde edilen Leonard Cohen Song kataloğu