Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Aaron Rodgers, Shailene Woodley’in Instagram gönderisi Packers ile kripto oldu

Aaron Rodgers, Shailene Woodley'in Instagram gönderisi Packers ile kripto oldu

Aaron Rodgers biraz “Pazartesi Gecesi Şükran” paylaştı. Soru, neden?

Packers oyun kurucu uzun mesaj attım İçinde Packers’ı ve eski nişanlısı Shailene Woodley’i yansıttı. Gel Woodley ile ayrıldığı bildirildi. Ve Green Bay’deki geleceği söz konusu.

Rodgers, şifreli gönderide yakın meslektaşları Randall Cope ve David Bakhtiari’nin yanı sıra Cope’nin karısı ve Bakhtiari I’in kız arkadaşına teşekkür etti.

Rodgers, “Bu yıl birlikte geçirdiğimiz her anı sevdim” diye yazdı. “Sevginiz ve desteğiniz çok büyüktü ve her birinizle sahip olduğum dostlukları besliyorum.
Geçmişteki ve şimdiki ekip arkadaşlarım için, işimiz dediğimiz güzel pastanın kremasısınız; Futbol. Sahip olduğumuz dostluklar bu oyunda ortak zamanımızın ötesine geçecek ve her birinizin hayatımı çok daha iyi hale getirmede oynadığınız rol için minnettarım. Sizleri seviyorum ve yaptığımız anıları besliyorum.”

Aaron Rodgers, Preston Smith ile
Aaron Rodgers Instagram’da

38 yaşındaki Rodgers, Packers’ın 49ers’a kaybetmesinden kısa bir süre sonra şunları söyledi: NFL’deki geleceği ile ilgili “her şey masada”. Packers’ta kalmak, yeni bir takıma geçmek ya da emekli olmak meşru olasılıklar gibi görünüyor. Rodgers, Packers ile yaşadığı hayal kırıklığının geçen sezonun büyük bölümünde manşetlere hakim olmasının ardından durumdan kurtulma niyetinde olmadığını kaydetti.

İki kez hakem MVP’nin Instagram gönderisinde Woodley ile bir fotoğraf yer aldı ve saha içinde ve dışında takım arkadaşlarıyla birlikte poz verdi. Son fotoğraf, grupta görünmediği tek fotoğraftı. Cobb & Packers yıldızının sahibi Davant Adams, kenarda duruyordu. ABC Green Bay muhabiri Adriana Torres’e göre aradaki boşluk Genellikle Rodgers tarafından işgal edilir İstiklal marşı sırasında.

Futbol geleceği şüpheli görünse de, geçen yılki fırtınalı bir ilişkiden sonra Woody ile ayrıldığına dair haberler yayıldı.

Rodgers ve Woodley'in ayrıldığı bildirildi
Rodgers ve Woodley’in ayrıldığı bildirildi
Aaron Rodgers Instagram’da
Cobb (solda) ve Adams, Rodgers'ın Instagram gönderisinin son fotoğrafında görünüyor
Cobb (solda) ve Adams, Rodgers’ın Instagram gönderisinin son fotoğrafında görünüyor
Aaron Rodgers Instagram’da

Oyuncuyu etiketledikten sonra Rodgers, “Tanıştığımız ilk iki ayın ardından peşinden koşmama izin verdiğin ve sonunda sana yetişmeme ve hayatının bir parçası olmama izin verdiğin için teşekkür ederim” yazdı. “Beni her zaman desteklediğiniz için, bana ve tanıştığınız herkese karşı harika nezaketiniz için, koşulsuz sevginin nasıl olduğunu gösterdiğiniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum ve size çok minnettarım.

READ  Hosa Chanchez oyundan Megan Thee Stallion için açık bir destek mektubu kaleme alıyor

“Çocuklar için her gün bir QB odasını paylaştım, Matt (LaFleur), Nathaniel (Hackett, Luke (Gitsy), @jordan3love (Ürdün’ün aşkı) ve Tweet yerleştirme (Kurt Pinkert) Her günümü çok eğlenceli hale getirdin ve yılın her haftası bana getirdiğin günlük kahkaha ve stres atma için çok minnettarım. Sizi seviyorum millet.”