Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chiefs’den Travis Kelce, Taylor Swift’in ilişkisinin Focus’u etkilemeyeceğini söyledi

Chiefs’den Travis Kelce, Taylor Swift’in ilişkisinin Focus’u etkilemeyeceğini söyledi

KANSAS CITY, MO. — Travis Kelce, Taylor Swift ile olan ilişkisinin futbol prodüksiyonunu etkilemediğini ve ileriye baktığında bunun olmasına izin vermeyeceğini söyledi.

Kelce, Kansas City Chiefs’in Pazar günkü Minnesota Vikings maçına hazırlık olarak son antrenmanı olan Cuma günkü antrenmanını bitirdikten sonra, “Ayrılma ve o binaya odaklanma konusunda her zaman çok iyi oldum” dedi.

“Sanırım benim için durum her zaman böyle. Hayatımda ne olursa olsun, ister iyi ister kötü olsun, sanırım burası uzaklaşıp, kapanıp odaklanabileceğim ve her zaman kendimi ve egomu kontrol edebileceğim tek yer. Kapıyı… Ve temiz bir zihinle içeri girdiğimden emin ol.

Kelsey, bunun son zamanlarda olayların kendisi için olağandışı olmadığı anlamına gelmediğini söyledi.

“Fotoğrafçılardan öğreniyoruz, her yerden fotoğraf çekiyoruz” dedi ve şöyle devam etti: “Ama aynı zamanda onunla gelen de onunla birlikte gelir.” Taylor’ı iyi bir nedenden dolayı önemseyen birçok insan var, bu yüzden yaşamaya, öğrenmeye ve anların tadını çıkarmaya devam etmeliyim.

“Evrensel bir şey dostum. Herkes bundan hoşlanıyor. … Bunu benim başıma getirdiğimi biliyorum. Bundan keyif alacak kadar şanslıyım ve burada asıl önemli olan şey bunun olmamasıdır. [ticking] En azından burada olan var mı?

Kelce ayrıca yakın zamanda Kelce’den “Bay Pfizer” diye söz eden Aaron Rodgers’a da küçük bir şaka yaptı. Kelce, yeni Kovid-19 aşısının reklamını yaptı.

New York Jets’in sahiplerine atıfta bulunan Kelce, “Bay Pfizer ile Johnson & Johnson ailesi karşı karşıya. Ben aşı oldum ve bunu kendimi, ailemi ve insanları güvende tuttuğum için yaptırdım” dedi. bu binada.”

READ  Wordle 262 8 Mart İpuçları - Wordle'ın bugünkü yanıtıyla mücadele etmek - Yardımcı olacak üç kılavuz | Oyunlar | eğlence

“Bunu yüzde 100 destekliyorum. Bana Bay Pfizer demenizden tamamen memnunum.”