Aralık 5, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Helen Hunt, Walt Disney Konser Salonu’nun 20. yıldönümünü kutlayan Los Angeles Filarmoni konserinde muhteşem görünüyor…

Helen Hunt, Walt Disney Konser Salonu’nun 20. yıldönümünü kutlayan Los Angeles Filarmoni konserinde muhteşem görünüyor…

Adam S. tarafından yazıldı. Dailymail.com için Levy ve Deirdre Simmonds

07:03 06 Ekim 2023, güncellenme tarihi: 09:27 06 Ekim 2023

  • Etkinlik, mekanın 20. yıldönümünü kutladı ve mimarı Frank Gehry’yi onurlandırdı.
  • Hunt (60 yaşında) siyah kolsuz bir elbise ve siyah sandalet topuklu ayakkabıyla zarif görünüyordu
  • Christoph Waltz, Herbie Hancock ve Gustavo Dudamel de katıldı

Helen Hunt, Los Angeles Filarmoni Orkestrası’nın Perşembe günü Los Angeles şehir merkezindeki Walt Disney Konser Salonu’ndaki konserinde muhteşem görünüyordu.

Etkinlik, mekanın 20. yılını kutladı ve mimarı Frank Gehry’yi onurlandırdı.

60 yaşındaki Oscar ödüllü oyuncu, kolsuz siyah elbisesi ve uyumlu siyah sandalet topuklu ayakkabısıyla zarif görünüyordu.

Los Angeles yerlisi, küpe ve bilezik takarken sarı buklelerini taktı.

Big Little Lies ve 24 gibi dizilerde görülen 61 yaşındaki aktör yakın arkadaşı Jeffrey Nordling ile birlikte fotoğraflandı.

SON: 60 yaşındaki Helen Hunt, Perşembe günü Los Angeles şehir merkezindeki Walt Disney Konser Salonu’nda Los Angeles Filarmoni konserinde fotoğraflandı.

Nordling siyah üç parçalı bir takım elbise, ekose yakalı bir gömlek, siyah kravat ve siyah çerçeveli gözlük giymişti.

Bir dizi başka önemli isim de toplantıya katıldı; bunlar arasında 94 yaşındaki Gerry; Oscar ödüllü aktör Christoph Waltz, 67; Roket sanatçısı Herbie Hancock, 83; Los Angeleslı yönetmen Phil Gustavo Dudamel (42), yönetmen Rob Minkoff (61) ve eşi Crystal Kung Minkoff (40).

Los Angeles Phil A’ya söyledi Kendi internet sitesinden açıklama “L.A. Phil’in uzun süredir arkadaşı ve Los Angeles şehir merkezindeki ikonik mekanın yanı sıra Inglewood’daki Judith ve Thomas L. Beckmen YOLA Merkezi’nin arkasındaki mimar” olarak tanımlanan Jerry’yi onurlandırmak için yapıldı.

Organizatörler, kendi alanlarındaki ikonoklast gösterileriyle Gehry’nin “ikonakırıcılığını” onurlandırmayı amaçladılar.

“Akşamın programı, Walt Disney Konser Salonu’nun başlangıcından, binanın çelik yelkenlerinde ve benzeri görülmemiş hareket duygusunda ölümsüzleşen mimarın okyanus ilhamına kadar yolculuk edecek.”

READ  "The Mandalorian"ın kostüm tasarımcısı 56 yaşındaydı

Perşembe günkü programın, inşaat sırasında mekanda çalınan ilk müzik parçası olan Bach’ın Partita’sının uvertürüyle başlaması planlandı.

LA Phil, şarkıyı Esa-Pekka Salonen’in orijinal koreografisini sergileyen Lucinda Childs eşliğinde FOG adlı parçasına dönüştürmesinin takip edeceğini söyledi.

Organizasyona göre, Dudamel ve HER tarafından yönetilen senfoni orkestrası Hancock, “Gerry’nin deniz, orkestra müziği ve caza olan sevgisini” onurlandırmak için Debussy’nin La mer’inin bir yorumuna katkıda bulunacaktı.

Los Angeles yerlisi, küpe ve bilezik takarken sarı buklelerini taktı
1998 yılında As Good As It Gets filmindeki rolüyle Akademi Ödülü kazanan Hunt, en son Starz’ın Blindspotting dizisinde rol almıştı.
Hunt, 19 yaşındaki kızı McKenna Lee Gordon’u eski kocası Matthew Carnahan’la paylaşıyor
Hunt’ın arkadaşı Jeffrey Nordling siyah üç parçalı bir takım elbise, ekose yakalı bir gömlek, siyah kravat ve siyah çerçeveli gözlük giyiyordu.
Oscar ödüllü 67 yaşındaki aktör Christoph Waltz, etkinlikte lacivert takım elbiseyle zarif görünüyordu.
Soysuzlar Çetesi ve Zincirsiz Django gibi filmlerin yıldızı girişte hayranlarına el salladı
83 yaşındaki Herbie Hancock, 94 yaşındaki Frank Gehry ve 42 yaşındaki Gustavo Dudamel kırmızı halıda birbirleriyle poz veriyor
Organizatörler, etkinlikte Gehry’nin “İkonoklazm”ını kendi alanlarındaki ikonoklastların performanslarıyla onurlandırmayı amaçladılar.
61 yaşındaki yönetmen Rob Minkoff ve 40 yaşındaki eşi Crystal Kung Minkoff, sinema salonuna doğru giderken gülümsediler.
Etkinlikte Walt Disney Konser Salonu’nun 20. yıl dönümü kutlandı

Hunt, 18 yaşındaki kızı McKenna Lee Gordon’u eski kocası Matthew Carnahan ile paylaşıyor.

Gösteri dünyasına bir televizyon oyuncusu olarak başladı ve Lindsay Wagner’le birlikte The Bionic Woman ve Swiss Family Robinson gibi programlarda konuk oyuncu olarak yer aldı.

Daha sonra 1992’den 1999’a kadar yayınlanan Mad About You adlı gösteriye geçti. Bu gösteri ona büyük bir popülerlik kazandırdı ve dört Emmy Ödülü aldı.

Ayrıca What Women Want, Twister ve Cast Away gibi filmlerde de rol aldı.