Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chiefs’ten Travis Kelce’nin (ayak bileği) Broncos’a karşı oynaması şüpheli

Chiefs’ten Travis Kelce’nin (ayak bileği) Broncos’a karşı oynaması şüpheli

KANSAS CITY, Mo. — Chiefs, Travis Kelce’nin Perşembe gecesi Broncos’a karşı oynayacağı maçtaki statüsünü, Çarşamba günkü haftanın son sakatlık raporunda oynaması şüpheli olarak listeleyerek resmi olarak şüpheye düşürdü.

Kelce, Salı günü Chiefs’in haftanın tek antrenmanında sınırlı antrenmana katıldı.

Kelce, Pazar günkü Vikings galibiyetinin ikinci çeyreğinde sağ ayak bileğinden sakatlandı ancak ikinci yarıda bir gol pası yakalayınca oyuna geri döndü.

Oyun kurucu Patrick Mahomes Salı günü Kelce’nin Vikinglere karşı mücadelesini “efsanevi” olarak nitelendirdi.

Koç Andy Reid Salı günü Kelce’nin nasıl tepki verdiği sorulduğunda “İyi bir performans sergiledi. Biraz tedavi gördü, bu yüzden kendini biraz daha iyi hissediyor, bu iyi bir şey” dedi.

“Sadece nasıl hareket ettiğini ve nasıl hissettiğini göreceğim. Bu tür konularda bana karşı her zaman dürüst oldu, bu yüzden nasıl tepki vereceğini göreceğiz.”

Chiefs ayrıca Perşembe günkü maç için savunma oyuncusu George Karlaftis’i (arka kirişi) ve bahisçi Tommy Townsend’i (sol diz) şüpheli olarak sıraladı. 2. haftadan bu yana ayak bileğinden sakatlanan defans oyuncusu Nick Bolton, Chiefs kadrosuna geri dönecek.

READ  Devler Puanlara Karşı Komutanlar: NFC East rakipleri OT'ye doğru ilerlerken canlı güncellemeler, oyun istatistikleri, önemli anlar ve analizler