Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chris Hemsworth, Alzheimer’a Hazırlandıktan Sonra ‘İşten İzin Aldı’

Chris Hemsworth To

Oyuncu, haberlerin kendisini ölümünün gerçeğiyle yüzleşmeye zorladığını söyledi.

Hollywood aktörü Chris Hemsworth geçtiğimiz günlerde genetik yatkınlık nedeniyle Alzheimer hastalığına yakalanma riskinin arttığını açıkladı. Kısa süre sonra oyunculuktan biraz ara verdiğini açıkladı. 39 yaşındaki Avustralyalı oyuncu, Disney Plus’ta yayınlanacak yeni bir belgesel dizisinin çekimleri sırasında rutin testlerden geçerken tanıyı öğrendi.

Aktör Thor, APOE4 geninin iki kopyasını taşıyor, bu çalışmalar Alzheimer hastalığı riskinin artmasıyla bağlantılı. Ancak bunun Alzheimer hastalığı teşhisi olmadığını ve bunun da kesinlikle hastalığa yakalanacağı anlamına gelmediğini ancak endişe kaynağı olduğunu vurguladı. Vanity Fair ile yapılan bir röportaj sırasında şok edici açıklama yapıldı.

National Geographic’in “Sınırsız” programının bir bölümünde aktör, “İçimde bir şeyleri biraz izin istemeye teşvik etti,” dedi. Bu hafta bu turu bitiriyorum, eve gidiyorum. Ve tatilin daha büyük, daha basit bir bölümünü geçireceğim. Çocuklarla ol, karımla ol.”

Bir Vanity Fair röportajı sırasında, ‘Thor’ aktörü, büyükbabası Alzheimer hastalığı olduğu için tanının sürpriz olmadığını söyledi.

Oyuncu, haberlerin kendisini ölümünün gerçeğiyle yüzleşmeye zorladığını söyledi. “Çoğumuz ölüm hakkında konuşmaktan kaçınırız. Sonra birdenbire büyük bir işaretin bunun nasıl olacağına ve senin onun içinde boğulduğuna işaret ettiği söylendi. ölüm” dedi.

Vanity Fair’e şaka yollu bir şekilde ekledi, “Bin insanda bir ya da 10.000’de bir. Hatırlayamıyorum. Ama hafızanın kötüleşmesi daha olası. Bu bir plasebo etkisi – ya da oluyor. “

“Endişem, onu manipüle etmek ve onu fazla filme almak, onu bir tür sempati takıntısı haline getirmek ya da her neyse, eğlendirmek istemememdi. Vazgeçmiş gibi değilim.”

Günün öne çıkan videosu

Arvind Kejriwal: BJP, Delhi’nin bedava enerji arzını durdurmak istiyor