Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gigi Hadid, Naomi Campbell ve Adriana Lima, Victoria’s Secret Fashion Show turuna katılıyor – WWD

Gigi Hadid, Naomi Campbell ve Adriana Lima, Victoria’s Secret Fashion Show turuna katılıyor – WWD

Victoria’s Secret Çarşamba akşamı Manhattan Center’daki pembe halıyı serdi. Marka, “The Tour” adı verilen video formatında yeniden tasarlanan yeni defilesini kutlamak için bir partiye ev sahipliği yaptı ve Victoria’s Secret 2023 defilesi altın çağından çok farklı görünse de bir yönü aynı kaldı: Üzerinde çok fazla iç çamaşırı vardı. görüntülemek. Beklenmedik bir artı olarak gündelik kıyafet kuralı, yaklaşan 100 derecelik hava koşulları için mükemmeldi.

Priyanka Chopra, markanın son dönüm noktasını överek, “Marka kesinlikle çalkantılı bir tarihten geliyor” dedi. “Markanın insanlara kadınların nasıl görünmesi gerektiğini söylediği bir dönem vardı ve bence şimdi yapmaya çalıştıkları şey insanların ve bireylerin oldukları gibi olmalarını desteklemek.”

İzleyicilerin çoğu gibi Victoria’s Secret da Chopra markasının kurucu varlığı oldu. Aktris, “16 yaşıma yeni girdim ve tüm ailemin etrafımda olduğunu hatırlıyorum” dedi. “16. yaş günümde teyzem bana ilk Victoria’s Secret iç çamaşırımı aldı. Bu ailemin ve herkesin önündeydi ve 16 yaşımdayken ‘Bu dantel!’ dediğimde çok korkmuştum. Ben’ Onu sakladım ve defalarca giydim.” .

Akşamın ilerleyen saatlerinde bir partide sahne almaya hazırlanan “What It Is” rapçisi Doechii, “Annemle Victoria’s Secret’a gittiğimizi ve ışıltılara, sutyenlere, külotlara ve iç çamaşırlarına aşık olduğumu hatırlıyorum” dedi. “Yani sonunda bir kadın olarak burada olmam bunun bir tezahürü gibi geliyor.”

Kalabalık arasında Adriana Lima, Iman Hammam, Candice Swanepoel, Taylor Hill, Lily Aldridge ve markanın tur videosunu anlatan Gigi Hadid’in de bulunduğu çok sayıda tecrübeli VS Angels vardı.

Aaron Rose Phillippe, Gigi Hadid, Iman Hammam ve Adwoa Aboah.

Steve Eichner/WWD

Üstü açık sütyen giyen Chloe Fineman, “Tüm süpermodelleri her zaman sevdim. Senin tanımadığın hiçbir kızı tanımıyorum” dedi. “Adriana Lima’yı yeni gördüğümde bile şöyle düşündüm: ah! “Az önce çenemi yerden kaldırdın.”

Kalabalık aynı zamanda markanın birçok yeni işbirlikçisiyle de doluydu; bunlar arasında tekerlekli sandalye kullanan transseksüel model Aaron Rose Phillippe de vardı.

“VS’yi seviyorum çünkü marka olarak yolculuklarının bu noktasında gerçekten herkese karşı anlayışlı hale gelecekleri bir seviyeye ulaştılar” dedi.

Tur videosunda yer alan Adwoa Aboah, ikonik Victoria’s Secret Angel kanatlarının yeni dönemini yansıtıyor.

Barselona’daki sette geçirdiği zamanı anlatan model, “Hepimizin kanatları gördüğü bir kanat anı yaşadık” dedi. “Victoria’s Secret değişmeye karar verdiğinde artık kimsenin kanat istemediğine dair bir fikir var. Ama aslında kanat takanlarla ilgili söylenecek bir şeyler var.” Şöyle ekledi, “Kızlar gördüm – trans kızlar, siyah kızlar, Artı kızlar, Asyalı kızlar – ve bu kanatları deneyen, Victoria’s Secret kıyafetleriyle yürüyen pek çok farklı kız gördüm ve bu benim için muhteşem bir an oldu.” Bunu bize daha bağlı hissetmek için nasıl yeniden tanımlayabiliriz? Medya üzerimize atıyor.”

Pembe ışıklı mekanda Naomi Campbell, markanın videosuna katkıda bulunmak üzere işe alınan bir grup küresel yaratıcıdan oluşan “Victoria’s Secret 20″den birinin yazdığı bir şiiri okumak için mekanın balkonunda beliriyor. Model, “Bu gezegenin bir numaralı kuralı şudur: Hala yaşamak istiyorsanız yıldızların gözlerine bakmayın” dedi.

Daha sonra Hadid 12 dakikalık bir video sundu.

Hadid, “Amaç, dünyanın dört bir yanından yeni nesil yaratıcılara hikayelerini anlatma ve yaratımlarının küresel sahnede hayat bulduğunu görme fırsatı vermekti” dedi. “Platform mu? Gösteriye Karşı.”

READ  Rapçi Travis Scott, Teksas'ta kalabalığın ezilmesiyle ilgili suçlamaları geri çeviriyor