Mayıs 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Christian Bale, Amy Adams ile American Hustle’ın yönetmeni arasındaki “aracı”ydı.

Christian Bale, Amy Adams ile American Hustle'ın yönetmeni arasındaki "aracı"ydı.

Christian Bale, David O. Russell’ın 2013 yapımı “American Hustle” filminde başrol oynamasının yanı sıra yönetmen ve başrol oyuncusu Amy Adams arasında “aracı” olarak da çalıştığını söylüyor.

Bill, 48 yaşında dedi Çarşamba günü yayınlanan bir kapak haberinde, yapım sırasında Adams’ın adına müdahale ettiğini iddia eden haberler doğruydu.

1970’lerin sonlarında ve 1980’lerin başında FBI için Abscam Operasyonunun dramatik temsilindeki karakterine atıfta bulunarak, “Uygun olduğunu düşündüğüm şeyi yaptım, çok Irv tarzı” dedi.

“Nereden geldiğini biraz anlayabilsem, medyum olmaya meyilli olurum,” diye devam etti. ‘Haydi, hadi, gidip oturalım ve öğrenelim’ demek benim doğamda var. Bütün bunları gerçekleştirmenin bir yolu olmalı.”

aracılığıyla bir e-posta belirdi Sony Pictures 2014 hilesi Gazeteci Jonathan Alter ile damadı, zamanın CEO’su Michael Linton arasında, eski, 64 yaşındaki Russell’ın film setinde Adams’ı “ciddi şekilde taciz ettiğini” iddia etti.

Alter, Linton’a “Onun istismarı ve çılgın davranışları Hollywood standartlarına göre bile aşırı” dedi.

48 yaşındaki Adams, 2016 yılında Russell’ın çalışma etiğini bir “takıntı” olarak nitelendirerek iddiayı ele aldı. içinde İngiliz GQ ile röportajOyuncu, yönetmenin kendisine “çığlık attığını” hatırladı ve onu ağlat Neredeyse günlük.

“Benim için zordu, orası kesin. Sette gerçekten mahvoldum” dedi.

Hıristiyan Çan
Bell “ne yaptı” dedi [he] O zaman uygun hissettim”.
Getty Images 20. Yüzyıl Caddesi

Perde arkasında olanlara rağmen Bell, projeye bulaşmış gözlerle bakmadığını söyledi.

GQ, Kasım ayında derginin kapak hikayesine “Orada iki büyük yetenekle uğraşıyorsunuz” dedi.

“Bakın, bir şeyi başarmaya yakın olduğumuzu düşünüyorsanız – ve gerçekten bir şeyi başarmaya hiç yaklaşmadıysanız; hayal gücümüz tam olarak gerçekleştirilemeyecek kadar inanılmaz – ama yakınlardaysanız, çalışırken Amy veya David gibi çılgın yaratıcı yeteneğe sahip insanlarla orada olacaksınız. Sorunlar. Ama onlar olağanüstü.”

READ  SNL: Pete Davidson, Kanye West ve Ariana Grande'nin son bölümündeki nişanı hakkında şaka yapıyor

“Ayrıca, karakterlerin doğasının da bu olduğunu hatırlamanız gerekir. Doğru mu? O karakterler hiçbir şeye tutunacak insanlar değildi, değil mi?” diye ekledi.