Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Çılgın Hırsız 4, 4 Temmuz tatilinde 120 milyon dolar hasılat elde etti

Çılgın Hırsız 4, 4 Temmuz tatilinde 120 milyon dolar hasılat elde etti

Yani sürpriz, sürpriz ama Minyonlar Bağımsızlık Günü’nün efendileridir.

aydınlatma/küresel ben aşağılık biriyim 4 Filmin, Salı günü yapılan ön gösterimler (gerçekleşmedi) hariç olmak üzere, Çarşamba günü 28 milyon dolar hasılat elde etmesi bekleniyor; bu, filmin Pazar gününe kadar ilk beş gün içinde tahmini 120 milyon dolar kazanmasına yetecek kadar yüksek bir rakam. Hollywood’un çifte grevinin ardından etkinlik filmleri programı doldururken, takip de bu noktada mevcut gişenin devam eden yükseliş eğilimini vurgulayan bir miktar. ben aşağılık biriyim 4 Değeri 70 milyon dolara ulaşıyor.

Eleştirmenler Rotten Tomatoes’u sevmiyor ben aşağılık biriyim 4 Yolsuzluk oranı %53’tür, bu da daha azdır takip etme. Neyse ki Illumination ve Universal için bu görüşler izleyicilerin bu seriyi milyarlarca dolarlık karlı bir fenomene dönüştürmesine engel olmadı. Kanıt ne? Yönetmenliğini Chris Renault ve Patrick Delage’ın üstlendiği dördüncü filmin yeniden izlenme oranı %89.

İLGİLİ: Max, Prime Video, Disney+ ve Daha Fazlasında İzlenebilecek En İyi 20 Yaz Filmi

ben aşağılık biriyim 4 Film ayrıca bu hafta ABD dışında Meksika, İspanya ve Brezilya’nın da aralarında bulunduğu 52 pazarda gösterime girecek. Film şimdiden uluslararası gişede yaklaşık 25 milyon dolar kazandı ve küresel hasılatın Pazar gününe kadar yaklaşık 200 milyon dolara ulaşması bekleniyor.

dördüncü ben piçim Gru, Lucy, Margot, Edith ve Agnes kendilerini aileye yeni bir üye olan ve babasını kızdırmak isteyen Gru Junior’ı karşılarken bulurlar. Gru ayrıca Maxime Le Mal ve kız arkadaşı Valentina gibi yeni bir düşmanla karşı karşıya kalır ve aile kaçmak zorunda kalır.

the ben piçim Ve takip etme Dizinin toplam devam eden geliri dünya çapında 4,67 milyar dolardır. Serinin en yüksek hasılat yapan oyunu 2015 yapımı The Last Jedi’dır. takip etme 1,1 milyar dolarla.

READ  22. Sezon özeti - en iyi 8'e oy verin