Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Colin Kaepernick, QB’nin bir şansı daha hak ettiğini söyleyen Pete Carroll ile konuştu

Colin Kaepernick, QB’nin bir şansı daha hak ettiğini söyleyen Pete Carroll ile konuştu

Getty Resimleri

Colin Kaepernick Oynamak istiyor. Eski NFL oyun kurucusu 2017’de serbest oyuncu oldu ve 2017’de Seahawks’ı ziyaret etmekten başka bir şey alamadı.

2020’de teknik direktör Pete Carroll, Greg Bell aracılığıyla şunları söyledi: Haber KürsüSeahawks “Ross (Wilson) bocalarsa ve oynayamazsa ya da başka bir şey olursa tereddüt etmez (Kaepernick ile imzalar). Cape bu iş için olağanüstü bir adaydı. Oynamayı hak ediyor.”

İki yıl sonra, Wilson Denver’daydı. Seahawks bir oyun kurucu arıyor. Kaepernick müsait durumda.

Oyuncular için ikinci bir şans olan uzun bir serbest oyuncu döneminde, Karol Kaepernick’i sormadan getirdi.

Carroll, “Başka bir adam düşündüm,” dedi. “Sen Soru sorabilir Colin Kaepernick hakkında. ben biliyorum. Bana soracaksınız, bırakın oraya koyayım. O gün beni ara. ‘Hey, bir şans istiyorum’ dedi. Ben yurtdışında çalışıyorum.’ Bana birkaç video gönder. Bildiğim bir sonraki şey, onunla antrenman yaptığı. tyler madalyon. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Bu adam ikinci bir atışa değer mi? Bence öyle. bir yerde. Burada olup olmadığını bilmiyorum. Nerede olduğunu bilmiyorum. Futbolda böyle mi bilmiyorum. Bilmiyorum, bilmiyorum.”

NFL gibi saatin tükendi Kaepernick’in tekrar oynama şansı üzerine. Seahawks bile geçen sezon Wilson sakatlandığında Kaepernick’i aramamıştı.

2016’dan beri forma giymeyen Kaepernick, 2017 sezonunda 49er farkla milli marş sırasında sosyal adaletsizliği ve polis vahşetini protesto eden ilk oyuncu olduğu için NFL tarafından askıya alındı.

2019’da NFL ve avukatlar Kaepernick ve Eric Reid, oyuncuların lige karşı gizli anlaşma davasında anlaşmaya vardı.

Seahawks veya başka bir NFL takımının Kaepernick’i imzalaması veya hatta ona bir antrenman vermesi büyük bir sürpriz olurdu.