Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Los Angeles Lakers’lı Russell Westbrook, kayıp sonrası Minnesota Timberwolves’ın saçma sapan konuşmasıyla dalga geçti

Los Angeles Lakers'lı Russell Westbrook, kayıp sonrası Minnesota Timberwolves'ın saçma sapan konuşmasıyla dalga geçti

MINNEAPOLIS – Taraftarlar, Minnesota Çaylak Timberwolves’u galibiyetle geç saatlerde terk ettikleri için gök gürültülü alkışlarla yağarken, Karl Anthony’nin Şehirleri Elini kaldırdı ve elini birkaç kez açıp kapatarak Los Angeles Lakers yedek kulübesine doğru salladı.

Timberwolves’ın Çarşamba günü Lakers’ı 124-104 yendiği kale direğinde aldığı galibiyet sırasında kayda değer bir tartışma yaşandı ve Wolves Lakers’a üst üste üçüncü mağlubiyetini vermekten keyif aldı.

Belli bir sırayla katlanarak yayıldı, Russell Westbrook 3 dakika, 58 saniye kala 3 sayılık hava topu. Faul üzerine sıçrayan Towns, iki kez hava topunun uçtuğu yola şaşkın bir bakışla baktı.

Westbrook, yüksek sesle konuşan kurtlar hakkında “Dürüst olmak gerekirse umurumda değil” dedi. “Belki diğer adamlar [do]. Ama benimle konuşmadılar. Kişilerle özel olarak konuşuyorlardı ama çöp hakkında konuşmak beni hiç rahatsız etmedi.

“Dışarıda kimse bu ligde gözlerimi devirmeme neden olacak bir şey yapmadı, ‘Oh, dağınık konuşuyorlar. cevap vereyim. “Hayır. Sorun değil. İyiler. Maçı kazandılar. Ne mutlu onlara. Bir sonraki aşamaya geçin.”

Oyunda daha önce, o zaman Patrick Beverly Westbrook sırasını zorladı, Beverley’nin sanki kötü kokulu bir şey söylüyormuş gibi burnunu tıkadığı ve görünüşe göre iki kez “çöp” kelimesini söylediği görülüyor.

Westbrook ile bir geçmişi olan Beverly, daha sonra Westbrook’un kurtlar içinde kimsenin “bu ligde hiçbir şey yapmıyor” şeklindeki açıklamasına yanıt vermek için Twitter’a gitti.

Beverly, Westbrook’un yanıtını retweet ederken “Her yıl playoff maçları” yazdı. “Bireysel istatistiklerle veya iki farklı takımla iki kez Batı Konferansı Finali mi? Ben bunun bir takım sporu olduğunu sanıyordum?”

Çöp kurtlarının sözleriyle ilgili bir soruya cevaben, Lebron James Sadece “Oyunun bir parçası” dedi.

Lakers’ın (29-40), son 10 maçın dokuzunu kazanan ve onlarla saçma sapan konuşan kendini beğenmiş Wolves’tan çok daha fazla endişesi var. Son 15 maçın 12’sini kaybettiler ve son üç mağlubiyetleri sırasıyla 29, 11 ve 20 puan oldu.

READ  FP3 raporu ve 2022 Mexico City Grand Prix'sinden önemli anlar: Russell, Mexico City'deki son eğitim sırasında Mercedes 1-2 talep ederken Hamilton'ı kullanıyor

James, son iki mağlubiyetten dolayı zaman zaman gözle görülür bir şekilde sinirli görünüyordu. 19 sayı attı ancak 8 üçlük denemesinin 7’sini kaçırdı. Lakers, yayın arkasından sadece %22.2 şut çekebildi.

James, Lakers’ın Çarşamba günkü mağlubiyetle başından itibaren daha fazla mücadele göstermesi konusunda cesaretlendirilirken, kaybın sabrını zedelediğini kabul etti.

James, ekibine liderlik ederken karşılaştığı zorluklar hakkında “Bence her sezon benim için sabırdır” dedi. “Bu yıl da farklı değil. Oynama şeklimiz ve darbelerle gelen kayıplar nedeniyle sabrımı son birkaç yıldaki diğer sezonlardan biraz daha fazla test ettiğini düşünüyorum.

“Sabrınızı ve odağı nasıl yerden uzak tutmaya devam edebileceğinizi test ediyor, takım arkadaşlarınız için daha iyi olmanın yollarını keşfederek ve kaybeden bir zihniyet kavramına düşmeden. … Günün sonunda, ben yapacağım. Kendimi asla kaybolmuş hissedeceğim bir duruma sokmam, Maçı kaybettiğimde bile.”

Lakers bu normal sezonda yine Minnesota ile karşı karşıya değil. Ancak oyun sırasında birbirlerini görme ihtimalleri her zaman vardır.

Lakers guardı, “Gelişmiş bir lig olduğunu anlayacak kadar uzun süredir bu ligdeyim. Wayne Ellington Takımların Lakers’la saçma sapan konuşmalarına şaşırıp şaşırmadığı sorulduğunda, dedi. “Yukarıdayken her şey yolunda gidiyor. Aşağıdayken seni tekmeleyecekler.

“Yani şu anda tekme atıyoruz ve takımlar bundan keyif alıyor. Her şey tam bir döngü halinde geri geliyor.”