Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Colorado Avalanche, Nathan McKinnon’a 8 yıllık 100,8 milyon dolar uzatma ödülü verdi

Colorado Avalanche, Nathan McKinnon'a 8 yıllık 100,8 milyon dolar uzatma ödülü verdi

yerine Nathan McKinnon Ligin en çok kazanan anlaşmalarından birine sahip olduktan sonra, gelecek sezondan itibaren oyunun en çok kazanan oyuncusu olma yolunda ilerliyor.

Kaynaklar ESPN’e verdiği demeçte, McKinnon ve Colorado Avalanche, birden fazla raporu doğrulayarak, 12.6 milyon dolar taşıyacak sekiz yıllık, 100.8 milyon dolarlık bir uzatmayı kabul etti. McKinnon’ın maaş sınırı dönemindeki en zengin sözleşmeyi imzaladığını görecek bir anlaşma. Yeni anlaşması, Edmonton Oilers’ı yendiğini görüyor Conor McDavid McDavid’in AAV’si 12.5 milyon $ ile 100.000 $ ile 1 numara.

Anlaşma, 2023-24 sezonunun başında yürürlüğe girecek ve yaklaşmakta olan 2022-23 kampanyası, McKinnon’ın yedi yıllık bir anlaşma olan ve ona yılda 6.3 milyon dolar kazandıran önceki uzatmasının son yılı olacak.

Üç kez Hart Cup finalisti olan Hart Trophy’nin sözleşme durumu, üretim seviyesi ve anlaşma değeri göz önüne alındığında uzun süredir tartışma konusu olmuştur. McKinnon son beş sezonda maç başına ortalama 1.31 sayı attı.

MacKinnon’ın yeniden imzaladığı uzatma, franchise tarihindeki üçüncü Stanley Cup galibiyetinden bu yana sezon dışı bir aktiviteye katkıda bulunuyor. Genel Müdür Joe Sakic, Genel Müdür Yardımcısı Chris MacFarland’ın General Motors’a terfi etmesiyle Başkan olarak devraldı. MacFarland o zamandan beri imzaladı Valery Neshushkin Sekiz yıllık bir uzatma, aynı zamanda yeniden imzalarken 6.125 milyon dolarlık bir sınır vuruşu taşıyor Arturi Laconin yıllık 4,5 milyon dolar değerinde beş yıllık bir sözleşmeye imza attı.

Ayrıca Avs’ın ikinci galibiyet serisini kaybettiği bir sezon dışıydı. Nazım Kadri ve kaleci darcy penye. İmza atarak bu eksiklikleri gidermeye çalıştılar. Evan Rodriguez Onunla rekabet edeceği beklentisiyle bir yıllık anlaşma için JT Comfier Ve Alex Newhawk İkinci hat merkezi rolü için. Bu arada Avs, bir kaleci için New York Rangers ile bir iş anlaşması yaptı. Alexander Georgievkiminle yan yana çalışacak Pavel Francos.

READ  Nuggets-Wizards takası: Denver, rapor başına dört oyunculu bir anlaşmayla Kentavious Caldwell-Pope ve Ish Smith'i satın aldı

McKinnon için yeni bir anlaşma yapmak, ona gelecek sezon MVP unvanını vermekten fazlasını yapıyor. Ayrıca, temel bileşenlerinin çoğunu sağlam tutmak söz konusu olduğunda Avs’nin attığı en son adımı da pekiştiriyor. samuel gerrard Ve Miko Rantanen Bu plandaki ilk adımlar, 2019’da her iki sözleşmenin de uzatılmasıyla atıldı. Gerrard her sezon 5 milyon dolar değerinde yedi yıllık bir anlaşma imzaladı, Rantanen ise 9,25 milyon dolar değerinde altı yıllık bir anlaşma imzaladı. Bir yıl sonra takas ettiler Devon Toze Onunla yılda 4,1 milyon dolar değerinde dört yıllık bir sözleşme imzaladı.

2021’de ön büro kaptanı yeniden imzaladı Gabriel Landskog Ve 2022 Norris Kupası’nın son galibi Cal Makar uzun vadeli uzatmalar için. Landeskog, yılda 7 milyon dolar değerinde sekiz yıllık bir anlaşma alırken, Makar, kendisine yılda 9 milyon dolar kazandıracak altı yıllık bir anlaşma aldı.

MacKinnon’ın devasa sözleşmesi, CapFri Friendly’ye göre çığın 13.987 milyon dolar değerinde olması bekleniyor. Ancak önümüzdeki sezonda dikkate almaları gereken başka hususlar da var. İkisi birden Bowen Byram ve takımın 2019’daki ilk tur seçimleri olan Newhook, giriş sözleşmelerinin son yılında. Compher, sınırsız bir serbest oyuncu olarak belirlenirken, bu sezon dışında bir yıllık sözleşme imzalayan Rodrigues de açık pazara çıkabilir. kıdemli defans oyuncusu Eric Johnson UFA da askıya alınacak.