Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pazartesi gecesi çifte şov, üst üste binerken toplam 20.6 milyon izleyici üretiyor

NFL: SEP 19 Vikings at Eagles

Getty Resimleri

Konu izleyici sayısı olduğunda rotasyonu ve dumanı incelemek her zamankinden daha zor. ESPN ve ABC’nin Pazartesi gecesi iki kafa üst üste gelecek şekilde dönüp tüttürecek çok fazla yemi vardı.

Bunlar temel asal sayılardır. ESPN’deki Titans-Bills, ESPN, ESPN2 ve ESPN Deportes’ta ortalama 7,9 milyon izleyiciye ulaştı. Vikings-Eagles, ABC ve ESPN’de ortalama 12.9 milyon izleyiciye ulaştı. Her iki sayı da o kadar büyük değildi, bu muhtemelen her iki oyunun da zorlayıcı olmamasıyla bir ilgisi var.

Disney’in halkla ilişkiler uzmanları, doğası gereği sinir bozucu olan (birçoğu için) üst üste binen iki oyunda toplam görüntüleme açısından daha yüksek bir sayı topladı. Aynı anda oynanan iki oyun, tüm ağlarda ortalama 20.6 milyon izleyiciye ulaştı. Bu, 1. Hafta Broncos-Seahawks oyununun tamamı için seyirci ortalamasını aşıyor.

lazım. İki oyundu. Dört hayran kuralı. Örtüşme döneminde, daha büyük ağda (Vikings-Eagles) oynanan oyuna henüz karar verilmemişti.

Soru, özellikle arka arkaya maçlarla birlikte devam eden altı saatlik ManningCast Maratonu ile arka arkaya oyunların daha iyi performans gösterip gösteremeyeceğidir. Belki ESPN ve ABC (NFL ile çalışıyor) gelecek yıl bunu denemeli.READ  2022 Stanley Cup Finali - Avs evinde buzda kazanabilir mi? 5. playoff oyununun ne olacağına dair bir inceleme