Mayıs 26, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Colts RB Jonathan Taylor ile ticaret görüşmelerinin devam etmesi bekleniyor

Colts RB Jonathan Taylor ile ticaret görüşmelerinin devam etmesi bekleniyor

Taylor, ağustos ayında bir takas yapmak için izin isteyip aldığında, Dolphins ve Packers ana potansiyel iniş noktalarıydı. Green Bay, Taylor’a iki tur ortası draft hakkı teklif etti ancak kaynaklara göre artık normal sezon başladığı için bu görüşmeler de sona erdi.

Kaynaklara göre Miami hâlâ bir seçenekse şaşırmayın. Colts Genel Müdürü Chris Ballard ile kapsamlı görüşmeler yaptılar ve çeşitli seçenekleri (seçim, oyuncular ve her ikisi) tartışmalarına rağmen herhangi bir anlaşma sağlanamadı.

Dolphins genel müdürü Chris Greer Ağustos ayı sonlarında gazetecilere verdiği demeçte, “İkimiz de herhangi bir teklif alışverişinde bulunmadığını söyleyebilirim, sadece genel konuşmalardı” dedi. “Yakınlık ya da buna benzer bir şey açısından hiçbir şey gerçekten yakın değildi.”

Mevcut seçeneklerini değerlendirmek için dört haftası olan Miami’nin tekrar bu karışıma dahil olması mümkün çünkü kimse kapıyı kapatmadı. Ayrıca, başka bir yüksek kaliteli takımın sağ bek ihtiyacı olması ve bir sakatlık olması veya oyuncunun beklendiği kadar iyi performans göstermemesi durumunda ortaya çıkması da mümkündür.

Ayrıca Taylor’ın Indy’de oynamak için geri dönme şansı da var – zayıf ama mümkün -. Bu muhtemelen bir sözleşme uzatması gerektirecekti ki Colts henüz bunu yapmaya istekli değildi. Bu arada Taylor sıkı antrenman yapıyor ve bir kaynağın açıkladığı gibi işler sakinleşiyor.

Başka bir deyişle, tüm yaz boyunca süren dramayı sona erdirmek için artık tüm tarafların karşılıklı yarar sağlayacak bir sonuca varmaları için dört haftaları var.

READ  Sırtından sakatlanan Ben Simmons, Brooklyn Nets'te antrenmanlara başladı.