Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Teksas, Alabama karşısında büyük bir galibiyet elde etti

Teksas, Alabama karşısında büyük bir galibiyet elde etti

İstediğiniz tüm “Texas Geri Döndü” şakalarını yapın.

Cumartesi günü Longhorns, Tuscaloosa’da Alabama’yı 34-24 yenerek büyük bir övünme hakkı kazandı.

Teksaslı oyun kurucu Quinn Ewers, ikinci yarıdaki büyük oyunun ardından hücumu büyük oyuna taşıyarak 349 yarda ve üç gol attı. Kızıl Dalga ona ayak uyduramadı.

Günün erken saatlerinde tüm gözler bir kez daha Buff’ların üzerindeydi. Yavaş bir başlangıcın ardından Colorado, ikinci yarıda hücum ritmini buldu ve Nebraska karşısında zafere ulaştı. Bu arada Utah, Baylor’a karşı zorlu bir deplasman maçından dramatik bir sonla kıl payı kurtuldu.

Bir başka ilginç konferans dışı maçta Miami, Hurricanes QB Tyler Van Dyke’nin 374 yarda ve beş gol attığı maçta 23. sıradaki Texas A&M karşısında 48-33’lük etkileyici bir galibiyet elde etti.

Ve 20 Numaralı Ole Miss, ikinci yarıda büyük bir üstünlük kullanarak 24 Numaralı Tulane’den etkileyici bir deplasman galibiyeti elde etmek için uzaklaştı.

Günün en iyi maçı Alabama’nın Texas’ı ağırlaması. Bu aynı zamanda seribaşı takımların çoğunun seribaşı olmayan rakiplerle karşılaşmak için yola çıktığı bir hafta sonu, dolayısıyla ikinci haftada birçok başka şaşırtıcı olasılık olacak.

(Tüm zamanlar EST’dir.)

Saat: 19:30 | ABC | Yazı tipi: Wisconsin -5.5 | Toplam: 58

Luke Fickell Dönemi geçen hafta evinde Buffalo karşısında yavaş bir başlangıç ​​yaptı, ancak Badgers (hiç de şaşırtıcı olmayan bir şekilde) koşarak sahaya çıktı ve geç saatlerde oyundan kaçtı. Chez Mellusi ve Braelon Allen, 38-17’lik galibiyette 140 yardın üzerinde koştu. Öte yandan, Cam Ward’ın başrol oynadığı Cougars’ın hava gösterisi geçen sezon kaldığı yerden devam etti. Young, Colorado Eyaleti karşısında 50-24’lük kolay bir galibiyetle 451 yarda ve üç tank avcısı attı. Porsuklar Pullman’daki Koğuşu Yavaşlatabilir mi?

READ  Boston Maratonu: Canlı Güncellemeler ve Skorlar