Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Condé Nast Traveller’s 2022 Okuyucuların Seçimi Ödülleri – Turks ve Caicos Adaları, Magnet Media tarafından Karayipler ve Atlantik’teki 3. ada seçildi.

#TurksandCaicos, 18 Ekim 2022Conde Nast Traveller kısa süre önce yıllık Okuyucuların Seçimi Ödülleri’nin sonuçlarını açıkladı ve Turks ve Caicos Adaları 87.98 puanla Karayipler ve Atlantik’te bu yılın kazananının sadece 2,47 gerisinde 3 numaralı ada seçildi.

240.000’den fazla Condé Nast Traveller okuyucusu, bu yıl ziyaret etmekten en çok keyif aldıkları ve en çok geri dönmek için sabırsızlandıkları yerlerin eksiksiz bir resmini oluşturarak, dünya çapındaki seyahat deneyimlerini derecelendirdi. Condé Nast Travellers Readers’ Choice Ödülleri, seyahat endüstrisinde en uzun süredir devam eden ve en prestijli mükemmellik ödüllerinden biridir.

Bakan, “Condé Nast Travellers Readers’ Choice Ödülleri tarafından Karayipler ve Atlantik’te 3. ada olarak tanınmaktan mutluluk duyuyoruz, bu da adalarımızı ziyaret edenlerin bizim en iyinin en iyisi olduğumuza inandığını gösteriyor” dedi. Turizm, Hz. Josephine Connolly. Hon, “Karayipler ve Atlantik’teki 1 Numaralı Ada unvanını elde etmek için turizm ürünümüzü daha da geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi. Connolly.

“2022, Turks ve Caicos Adaları’ndaki turizm endüstrisi için inanılmazdı ve en son ciro Condé Nast Traveller, ülkemizin bu yıl büyüyen etkileyici başarıları listesine yenilerini ekledi” dedi. Lightbourne, “TCI’nin turizm endüstrisinin bu kadar güçlü bir şekilde toparlanması için katalizör oldukları için tüm turizm ortaklarımıza çok teşekkür ederiz” diye ekledi.

Condé Nast Traveller’s Readers’ Choice Awards tarafından verilen ödül, Turks ve Caicos Adaları’nın turizm endüstrisinin şimdiye kadarki başarısını 2022’de de sürdürüyor. 2019 yılının ilk çeyreği, Türk tarihinin turizm açısından en iyi çeyreklerinden biriydi. Caicos Adaları ve ön veriler, 2022’nin ilk çeyreğinde Turks ve Caicos Adaları’nın 2019’un ilk çeyreğinde olduğu gibi aynı sayıda gecelik ziyaretçinin %98,5’ini ağırladığını gösteriyor ve bu da TCI’nin turizm sektörünün güçlü bir şekilde toparlanmaya devam ettiğini gösteriyor.

READ  Oklahoma B Michael Turk neden 2022'de daha iyi olabilir?

Tripadvisor daha sonra, davranışsal verilere ve bir tüketici duyarlılığı anketine dayanarak, Turks ve Caicos Adaları’nı 2022 sonbaharı için dünyanın en sıcak seyahat noktası olarak seçti. Raporları, Turks ve Caicos Adaları’nın yıllık büyüme açısından en hızlı artan talebe sahip olduğunu gösteriyor. Turks ve Caicos Adaları, Londra, Amalfi, Ho Chi Minh City ve Bangkok gibi köklü ve iyi kaynaklara sahip turizm oyuncularını geçerek 1 numarada yer aldı ve Karayipler’in ilk 15’teki tek temsilcisi olarak parladı. Reddit listesi.

Son zamanlarda, Dünya Seyahat Ödülleri, Turks ve Caicos Adaları’nın üç ödüle aday gösterildiğini duyurdu: Dünyanın En Romantik Destinasyonu, Dünyanın En İyi Ada Destinasyonu ve Dünyanın En İyi Sahil Destinasyonu. Condé Nast Travellers Readers’ Choice Ödülleri gibi, Dünya Seyahat Ödülleri de seyahat endüstrisinde mükemmelliğin en prestijli ödülüdür.

World Travel Awards Büyük Final Töreni, 11 Kasım 2022 Cuma günü Umman Sultanlığı, Maskat’taki Ritz-Carlton Hotel, Al Bastan Palace’da gerçekleştirilecek. www.worldtravelawards.com/vote adresinde Turks ve Caicos Adaları için üç Dünya Seyahat Ödülü için oy verin.