Eylül 24, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cowboys’tan Micah Parsons, 49ers’tan Drake Jackson’ı övdü – NBC Sports Bay Area ve CA

Cowboys’tan Micah Parsons, 49ers’tan Drake Jackson’ı övdü – NBC Sports Bay Area ve CA

SANTA CLARA – Savunma sonu Drake Jackson, 49ers’ın 1. Haftada Pittsburgh Steelers’a karşı kazandığı galibiyette üç çuval kaydetti.

Performans, podcast’inde Jackson hakkında akılda kalıcı sözler söyleyen Dallas Cowboys yıldızı Micah Parsons’ın gözlerini açtı.

Jackson Çarşamba günü “Bu harikaydı” dedi. “Bunun için Micah Parsons’a sesleniyorum dostum. Bu gerçekten iyi bir övgü, özellikle de ligdeki en üretken pas koşucularından birinden.”

Jackson, Parsons’ı gerçekten tanımadığını söyledi, bu yüzden övgü onu şaşırttı.

Jackson, “Evet, başka bir takımdan olduğu için oldu ve onların ligi önemsediklerini görmek gerçekten harika” dedi.

2022 NFL Yılın Savunma Oyuncusu ikincisi, “The Edge with Micah Parsons” adlı podcast’inde, 49ers’ın Pittsburgh’daki 30-7 galibiyetinin ardından Jackson’ın altını çizdi.

Parsons, “Kimsenin bahsetmediği adam. Drake Jackson” dedi. “Üç çuvalı vardı. Neden kimse Drake Jackson’dan bahsetmiyor?”

“Bu yüzden bu adamların güneşe maruz kalmasına izin vermeyin çünkü (Jackson) Nick Bosa ve Fred Warner gibi adamlarla çevrili ve adamlar bunu seviyor çünkü harika bir takımla dolular. Bence o bir adam.” ” “Onu aramam gerekecek.”

Normal sezon açılışı bir gösterge ise tüm NFL’nin Jackson’a göz kulak olması gerekecek.

Ve her şey Jackson’ın, savunma tarafı Clelin Ferrell’in yerine üçüncü ve beşinci oyuna girmesiyle oyunun ilk anında başladı. İkinci yılın profesyoneli, Pittsburgh’un oyun kurucusu Kenny Pickett’e 10 yardalık bir kayıpla attı.

Jackson, “İlk üçte biri düştü, bu çılgınlık” dedi. “Ama biz bunu her zaman yapmaya çalışıyoruz. Bunun ilk seferde gerçekleşmesi, daha sonra gelecek her şey için gerekli ortamı hazırlıyor.”

Daha sonra iki çuval daha geldi; bu, Jackson’ın çaylak yılında 15 maçta forma giydiği sezon toplamına denkti.

İLGİLİ: Bosa, Jackson’ın üç çuval performansını kıskanıyor

READ  Yoán Moncada faullü topla ayağına vurduktan sonra White Sox kadrosunda yok

Bu Jackson için gelecek şeylerin bir işareti olabilir mi? Jackson, NFL sezonunun zorluklarına karşı kilo almak ve güç kazanmak için sezon dışı antrenmanın tamamını 49ers’ın tesisinde geçirdi.

Jackson, “Umarım öyle olur” dedi. “Ben sadece elimden geleni yapıyorum. Umarım daha fazlası da gelir.”

49ers Talk Podcast’ini indirin ve takip edin